Bajka i ciasteczko. Tak Matty Cash strzelił pierwszą bramkę w kadrze [WIDEO]

Polska prowadzi 1:0 z Holandią w trzeciej kolejce Ligi Narodów UEFA. Nicola Zalewski zagrał piękną piłkę do Matty'ego Casha, a zawodnik Aston Villi w swoim stylu pokonał bramkarza rywali.

Reprezentacja Polski rozpoczęła trzecią edycję Ligi Narodów UEFA od wygranej 2:1 z Walią po bramkach Później biało-czerwoni otrzymali solidną lekcję futbolu, przegrywając aż 1:6 z Belgią. Czesław Michniewicz postawił na dosyć eksperymentalny skład w starciu z Holandią - na środku obrony debiutował Jakub Kiwior, rola skrzydłowych przypadła Nicoli Zalewskiemu i Przemysława Frankowskiego, a w miejsce Roberta Lewandowskiego na boisko wyszedł Krzysztof Piątek.

Duet Nicola Zalewski - Matty Cash daje bramkę Polsce. "Polish Cafu" wciąż jest w gazie

Reprezentacja Polski wyszła na mecz z Holandią w dosyć eksperymentalnym składzie. W środku obrony debiutował Jakub Kiwior, na skrzydłach wyszli Nicola Zalewski i Przemysław Frankowski, a miejsce Roberta Lewandowskiego zajął Krzysztof Piątek. Biało-czerwoni dotrzymywali kroku kadrze prowadzonej przez Louisa van Gaala i wyglądała przyzwoicie. W 16. minucie Grzegorz Krychowiak ostro sfaulował Frenkiego De Jonga, przez co wykartkował się na wtorkowy mecz z Belgią.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

W 19. minucie Nicola Zalewski otrzymał piłkę na lewym skrzydle. Zawodnik Romy momentalnie zauważył wolne miejsce na prawej stronie, w które wbiegał Matty Cash. Zawodnik Aston Villi, mimo obecności Daleya Blinda, zdecydował się na płaski strzał, którym pokonał Marka Flekkena. To był typowy strzał w wykonaniu Casha, który mogliśmy obserwować w meczach defensora w Premier League. Polacy zeszli na przerwę z wynikiem 1:0 i są w bardzo dobrej sytuacji.

Mecz Holandia - Polska można oglądać w TVP 1, TVP Sport, Polsacie Sport Premium 1 oraz w aplikacjach mobilnych TVP Sport i Polsat Box Go. Trwa też nasza relacja tekstowa na żywo w Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.