Liga Narodów. Holandia - Polska. Kiedy i gdzie oglądać kolejny mecz kadry? [TRANSMISJA]

W środę wieczorem reprezentacja Polski została upokorzona przez Belgów i przegrała aż 1:6. Polscy piłkarze już niedługo będą mieli okazję do zrehabilitowania się, ponieważ już 11 czerwca zmierzą się z Holandią.

W środę wieczorem reprezentacja Polski zmierzyła się na wyjeździe z Belgami w Lidze Narodów. Spotkanie rozpoczęło się zaskakująco dobrze dla naszych piłkarzy i w 28. minucie meczu Polacy objęli prowadzenie za sprawą Roberta Lewandowskiego. Niestety były to miłe złego początki.

Jeszcze przed przerwą stan rywalizacji wyrównał Axel Witsel. Druga połowa należała już całkowicie do Belgów, którzy upokorzyli podopiecznych Michniewicza strzelając kolejne pięć bramek. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 6:1. Na listę strzelców wpisali się Kevin De Bruyne, dwa razy Leandro Trossard, Leander Dendoncker oraz Lois Openda.

Polscy piłkarze chcą się zrehabilitować. Kiedy kolejny mecz reprezentacji?

Po tak wysokiej porażce piłkarze będą chcieli jak najszybciej się zrehabilitować. Już niedługo będą mieli do tego dobrą okazję. Następnym rywalem biało-czerwonych będzie reprezentacja Holandii. Spotkanie odbędzie się 11 czerwca o 20:45 na stadionie De Kuip w Rotterdamie.

Mimo że Polacy wyjdą na boisko z wielką mobilizacją, aby jak najszybciej odkupić winy po blamażu z Belgami, zadanie nie będzie należało do łatwych. Holendrzy bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki Ligi Narodów. W pierwszym meczu pokonali naszych środowych rywali aż 4:1. Biorąc pod uwagę, jak łatwo Belgowie poradzili sobie z naszymi reprezentantami, taki wynik nie napawa optymizmem przed najbliższym starciem. W drugim meczu tych rozgrywek meczu podopieczni Louisa Van Gaala wygrali 2:1 z Walią.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Polacy już niedługo będą mieli także okazję do rewanżu z reprezentacją Belgii. Spotkanie zaplanowane jest na 14 czerwca o 20:45 i tym razem Polacy podejmą swoich rywali na własnym stadionie. Transmisję tego meczu będzie można zobaczyć w TVP 1, TVP Sport oraz Polsacie Sport Premium. Stream online będzie natomiast dostępny na stronie sport.tvp.pl, a także w platformie Polsat Box Go. Zapraszamy również do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.