Michniewicz wyjaśnia, co się stało z Lewandowskim tuż przed Belgia - Polska

Na wtorkowym treningu Robert Lewandowski doznał urazu w starciu z Krzysztofem Piątkiem. Czesław Michniewicz w rozmowie z TVP Sport twierdzi jednak, że ze zdrowiem napastnika wszystko jest w porządku.

- Wczoraj podczas treningu miało miejsce niefortunne zdarzenie między Krzysztofem Piątkiem i Robertem Lewandowskim. Decyzja jest taka, że Lewandowski ma wyjść na rozgrzewkę w Brukseli i tuż przed meczem Lewandowski sam podejmie decyzję, czy z jego nogą jest wszystko w porządku - powiedział Łukasz Trałka w studiu TVP Sport. 

Zobacz wideo "Nikt z Bayernu nie dzwonił. Lewandowski nie miał pretensji". Rozmowa z Jakubem Kwiatkowskim

Lewandowski może nie zagrać? Michniewicz wyjaśnia

Robert Lewandowski znalazł się w pierwszym składzie zaprezentowanym przez Czesława Michniewicza na godzinę przed meczem z Walią. Czesław Michniewicz w rozmowie z Jackiem Kurowskim w TVP potwierdził zdarzenie między Krzysztofem Piątkiem i Lewandowskim. Selekcjoner stwierdził jednak, że wszystko jest w porządku i nie trzeba niepokoić się o występ najlepszego polskiego piłkarza. 

Skład reprezentacji Polski na mecz z Belgią:

Polska: Bartłomiej Drągowski - Robert Gumny, Kamil Glik, Jan Bednarek, Tymoteusz Puchacz - Jakub Kamiński, Grzegorz Krychowiak, Szymon Żurkowski, Sebastian Szymański - Piotr Zieliński - Robert Lewandowski,

Mecz Ligi Narodów pomiędzy Belgią i Polską odbędzie się w środę 8 czerwca o godzinie 20:45. Po raz ostatni Polska i Belgia grały ze sobą w eliminacjach do Euro 2008. W obu przypadkach lepsi byli biało-czerwoni. 15 listopada 2006 roku wygrali 1:0 po bramce Radosława Matusiaka, natomiast niemal dokładnie rok później, 17 listopada 2007 roku Polska wygrała 2:0 po dwóch trafieniach Euzebiusza Smolarka

Więcej o: