Polska - Niemcy Mecz o wszystko. Gdzie i kiedy oglądać spotkanie el. Euro U-21? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

We wtorkowe popołudnie reprezentację Polski U-21 czeka najważniejszy mecz eliminacji do mistrzostw Europy. Rywalami podopiecznych Macieja Stolarczyka będzie młodzieżowa drużyna Niemiec. Biało-czerwoni muszą wygrać to spotkanie, by awansować na turniej. Mecz odbędzie się 7 czerwca o godzinie 18 . Gdzie oglądać rywalizację? Transmisja TV, stream online.

Marcowe spotkania nie należały do udanych dla reprezentacji Polski U-21. Wówczas podopieczni Macieja Stolarczyka dwukrotnie zanotowali remis (z Izraelem oraz Węgrami), co znacząco oddaliło ich od awansu na mistrzostwa Europy. Jednak wyniki przedostatniej kolejki znów dały nadzieję biało-czerwonym na udział w turnieju. Aktualnie Polacy zajmują drugą pozycję w tabeli. Tak wysoką lokatę zawdzięczają ostatniej wygranej z San Marino 5:0 oraz potknięciu ich głównych rywali - Izraela - który sensacyjnie przegrał z Łotwą 0:1. W ostatnim decydującym spotkaniu reprezentacja Polski zmierzy się z Niemcami

Zobacz wideo Dlaczego piłkarze tak dużo zarabiają?

Polska U-21-Niemcy U-21. Gdzie i kiedy oglądać spotkanie? 

Mecz pomiędzy młodzieżowymi drużynami Polski i Niemiec odbędzie się 7 czerwca o godzinie 18 na stadionie w Białymstoku. Spotkanie będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport i na stronie tvpsport.pl. Zapraszamy również do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Polska U-21-Niemcy U-21. Kolejne i decydujące stracie obu drużyn

Przed podopiecznymi Macieja Stolarczyka niezwykle ciężkie zadanie. W ostatnim meczu biało-czerwoni zmierzą się z Niemcami. Będzie to ich drugie starcie w tegorocznych eliminacjach. W pierwszym z nich młodzieżowa reprezentacja Polski pewnie pokonała zachodnich sąsiadów 4:0. Jednak drużyna Antonio Di Salvo znajduje się obecnie w znakomitej formie - zespół wygrał osiem z dziewięciu meczów eliminacyjnych, tracąc punkty tylko z biało-czerwonymi. 

Awans na mistrzostwa Europy podopiecznym Macieja Stolarczyka zapewni zwycięstwo z Niemcami. Bowiem na trzecim miejscu w tabeli znajduje się Izrael. Bezpośredni rywal Polaków ma dwa punkty straty do biało-czerwonych, ale korzystniejszy bilans bezpośrednich spotkań. Dodatkowo przeciwnicy rozegrają równolegle mecz z teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie, jaką jest San Marino. Do głównego turnieju awansują tylko dwa pierwsze zespoły

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Pomóc kadrze mają oddelegowani z pierwszej reprezentacji: Sebastian Walukiewicz oraz Jakub Kiwior. W seniorskiej drużynie nadal pozostali Nikola Zalewski oraz Jakub Kamiński, którzy występowali w poprzednich meczach eliminacyjnych mistrzostw Europu U-21. Turniej finałowy odbędzie się latem 2023 roku w Gruzji i Rumunii. 

Więcej o: