Polska - Holandia na Euro U-17. Gdzie i kiedy oglądać mecz? [TRANSMISJA TV, STREAM]

Reprezentacja Polski U-17 zagra w czwartek 19 maja z reprezentacją Holandii U-17 w drugim meczu podczas mistrzostw Europy w Izraelu. Polacy muszą liczyć na korzystny wynik, aby wciąż liczyć się w walce o wyjście z grupy. Starcie rozpocznie się o 16:30. Gdzie oglądać spotkanie Polska - Holandia? Transmisja TV, stream online.

Reprezentacja Polski słabo rozpoczęła tegoroczne mistrzostwa Europy U-17 w Izraelu. "Biało-Czerwoni" przegrali aż 1:6 z reprezentacją Francji i zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli grupy B. Honorowe trafienie dla Polski zdobył natomiast Dawid Drachal w drugiej połowie meczu

Zobacz wideo Borek: Lewandowski chyba dojrzał do tego, by zmienić otoczenie

Reprezentacja Polski U-17 przed szansą na pierwszą wygraną. Rywalem Holandia 

Trafienie zawodnika Escoli Varsovia nie mogło jednak odmienić przebiegu meczu. 17-latek strzelił gola w momencie, gdy Francuzi mieli już na swoim koncie sześć trafień. Najskuteczniejszy z nich Desire Doue strzelił dwa gole już w pierwszym kwadransie gry

Zawodnicy Dariusza Gęsiora będą mieli okazję na zdobycie pierwszych punktów podczas starcia z Holandią. Reprezentanci "Oranje" w pierwszym starciu rozprawili się za to z Bułgarią 3:1, po trafieniach Gabriela Osei Misehouy'ego, Isaaka Babadiego oraz Jasona van Duivena. - Siłą Polski jest charakter całego zespołu. Musimy być tego świadomi i pokazać w czwartek najlepszą wersję siebie samych - powiedział kanałowi "Łączy nas Piłka"  trener kadry Holandii Mischa Visser. 

Reprezentacja Polski po wysokiej porażce zajmuje ostatnie miejsce w tabeli grupy B. Trzecia jest Bułgaria, która przegrała mniejszym stosunkiem bramek, drugie miejsce przypada Holandii, za to w tabeli prowadzi Francja. Ewentualna wygrana w starciu z kadrą Vissera zapewne pozwoliłaby Polsce przeskoczyć Bułgarów, których czeka ciężka przeprawa z dobrze dysponowaną Francją. Mając na uwadze kolejne starcie z Bułgarią, "Biało-Czerwoni" powinni zadbać także o poprawę negatywnego bilansu bramkowego. Do fazy play-off awansują natomiast dwie pierwsze drużyny.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Mistrzostwa Europy U-17. Polska - Holandia. Gdzie i kiedy oglądać mecz?

Spotkanie Polska - Holandia w ramach mistrzostw Europy U-17 zaplanowano na czwartek (19.05) i rozpocznie się o godzinie 16.30. Transmisję tego spotkania będzie można zobaczyć w TVP Sport oraz w serwisie sport.tvp.pl. Zapraszamy do śledzenia najświeższych informacji na temat meczu na Sport.pl.

Więcej o:
Copyright © Agora SA