Media: Reprezentacja Polski wybrała bazę na mundialu w Katarze. "Formalność"

Reprezentacja Polski wybrała siedzibę podczas mundialu w Katarze. Nasi piłkarze będą przebywać w pięciogwiadkowym hotelu Ezdan Palace Hotel w Duhail. "Oficjalne dokumenty nie zostały podpisane, ale to właściwie tylko formalność" - pisze Onet Sport.

Reprezentacja Polski zapewniła sobie w marcu udział na mundialu w Katarze. W barażowym meczu pokonali Szwecję 2:0. W grupie zmierzą się z Argentyną, Meksykiem oraz Arabią Saudyjską. Turniej zbliża się wielkimi krokami i działacze musieli podjąć decyzję dotyczącą siedziby piłkarzy w Katarze. 

Zobacz wideo Analizujemy rywali Polaków na MŚ. Na to musi być gotowy Czesław Michniewicz

Poznaliśmy bazę piłkarzy w Katarze. Reprezentanci zamieszkają w pięciogwiazdkowym hotelu

Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale wszystko wskazuje na to, że reprezentacja Polski będzie mieszkała w Ezdan Palace Hotel. To pięciogwiazdkowy hotel mieszczący się w Duhail. Nasi piłkarze i sztab szkoleniowy zajmą około 100 pokoi, których ceny wynoszą od 450 do tysiąca riali (riala = 1,2 złotego). Decyzja na temat zakwaterowania musiała zostać podjęta dość szybko, ponieważ chętnych na to miejsce nie brakowało. Poza Polską planowała tam mieszkać także reprezentacja Chorwacji. Co ciekawe, w Ezdan Palace Hotel miała być zakwaterowana również Rosja, ale ze względu na dyskwalifikacje tej drużyny z turnieju, ich miejsce zajęła nasza kadra. 

Lewandowski czeka, Bayernowi kończy się cierpliwość. Salihamidzić: Mamy ograniczeniaLewandowski czeka, Bayernowi kończy się cierpliwość. Salihamidzić: Mamy ograniczenia

Hotel w Duhail jest świetnym obiektem dla reprezentacji Polski nie tylko ze względu na luksus, ale także niedaleką odległość od stadionów i boisk treningowych. Dojazd na obiekt, na którym Polacy zmierzą się z Meksykiem i Argentyną zajmuje tylko pół godziny jazdy autokarem. Arena, na której zagrają z Arabią Saudyjską jest jeszcze bliżej. Znajduje się około 20 kilometrów od hotelu. Od boisk treningowych naszych reprezentantów dzieli jedynie 15 minut drogi. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jeszcze przed mundialem w Katarze reprezentację Polski czekają zmagania w Lidze Narodów, która odbędzie się w czerwcu. W tych rozgrywkach trafili do dywizji A, gdzie w grupie zmierzą się z Walią, Holandią oraz Belgią. 

Testy zaliczone, wszystko dogadane. Real przejmuje RuedigeraTesty zaliczone, wszystko dogadane. Real przejmuje Ruedigera

Więcej o: