PZPN ogłosił ceny biletów na mecze kadry. 180zł za miejsce za bramką

Kibice reprezentacji Polski poznali cenę biletów na czerwcowe mecze Ligi Narodów z Belgią i Walią. Choć ranga obu tych meczów jest dużo niższa niż starcie decydujące o wyjazd na mundial ze Szwecją, ceny wejściówek są identyczne. Za pojawienie się na trybunie o najlepszej widoczności należy zapłacić aż 240 zł.

W pierwszej połowie czerwca reprezentacja Polski rozegra cztery spotkania w ramach tegorocznej edycji Ligi Narodów. Dwa z nich zostaną rozegrane na wyjeździe - z Belgią (8 czerwca) i Holandią (11 czerwca), natomiast dwa kolejne biało-czerwoni zagrają na własnym terenie (1 czerwca z Walią i 14 czerwca z Belgią).

Zobacz wideo Arabia Saudyjska w teorii najłatwiejszym rywalem Polaków. Ale wcale nie będzie łatwym

Drogie bilety na mecze z Walią i Belgią

Bilety drugiej kategorii na oba domowe mecze, pozwalające zasiąść na sektorach za bramkami kosztują 180 złotych. Wejściówki trzeciej kategorii na miejsca o gorszej widoczności kosztują z kolei po 120 złotych. Takie ceny obowiązują na oba mecze - z Walią i Belgią.

PZPN postanowił obniżyć ceny dla rodzin. Opiekunowie z dziećmi do lat 12 będą mogli wejść na mecz za 160 złotych (100 złotych opiekun + 60 złotych dziecko). 90 złotych z kolei kosztują bilety dla niepełnosprawnych na wózku inwalidzkim z opiekunem.

Kupno biletów w Internecie

Pierwsze czerwcowe spotkanie Ligi Narodów z Walią drużyna Czesława Michniewicza rozegra na Tarczyński Arena we Wrocławiu 1 czerwca o godzinie 20:45. Prawie dwa tygodnie później, 14 czerwca biało-czerwoni zagrają na PGE Narodowym z Belgią. Bilety na te mecze można kupić na stronie bilety.laczynaspilka.pl (tylko dla zalogowanych).

Początek sprzedaży biletów na mecz z Walią to 12 maja, natomiast na mecz z Belgią - 25 maja. Jeden użytkowników będzie miał możliwość zakupu maksymalnie pięciu biletów, choć możliwe jest zmniejszenie tego limitu. Wejściówki kupione przez Internet zostaną wysłane pocztą na około dwa tygodnie przed danym spotkaniem.

Więcej o: