Jarosław Niezgoda znów strzela. Idealne wykończenie. "Wow" [WIDEO]

Jarosław Niezgoda strzelił gola w wygranym przez jego Portland Timbers 3:2 meczu z Vancouver Whitecaps. Dla Polaka to drugie trafienie w nowym sezonie MLS

Kilka tygodni temu rozpoczęły się rozgrywki MLS, w których z powodzeniem występuje kilku polskich piłkarzy. W nocy z soboty na niedzielę z dobrej strony pokazał się Jarosław Niezgoda. Jego Portland Timbers wygrało 3:2 z Vancouver Whitecaps, a Polak strzelił jednego z goli w tym meczu

Jarosław Niezgoda z kolejnym golem w MLS. Idealne wykończenie

Portland wyszło na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie, kiedy to Dairon Asprilla wykorzystał rzut karny. W 60. minucie gospodarze wyprowadzili kontratak. W okolicach 20 metra od bramki Vancouver piłka trafiła do Niezgody. Polak przyspieszył, łatwo minął jednego z rywali i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości. "Wow" - skomentowano na oficjalnym profilu klubu.

Dla Jarosława Niezgody to drugi gol w tym sezonie w siódmym spotkaniu w MLS w tym sezonie. Polski napastnik jest podstawowym napastnikiem Portland Timbers (wychodził w pierwszym składzie zespołu w każdym spotkaniu).

"Wydawał się sfrustrowany". Niemcy wypominają Lewandowskiemu

27-latek nie jest najskuteczniejszym Polakiem w MLS w tym sezonie. Cztery bramki ma już Karol Świderski grający w Charlotte. Napastnik będzie miał okazję do poprawienia dorobku strzeleckiego jeszcze w ten weekend. Jego zespół zmierzy się z Atalantą United w niedziele o godzinie 19:30 czasu polskiego. Dwa trafienia ma natomiast grający w Chcicago Fire Kacper Przybyłko.