Lewandowski zapytany o Paulo Sousę. Jego reakcja mówi sama za siebie [WIDEO]

Robert Lewandowski po meczu ze Szwecją został spytany o Paulo Sousę. Reakcja i odpowiedź kapitana biało-czerwonych szybko stała się hitem internetu.

Robert Lewandowski był jednym z bohaterów meczu Polski ze Szwecją. Kapitan pewnie wykorzystał rzut karny w 49. minucie, otwierając wynik spotkania. Wygrana dała awans na mistrzostwa świata w Katarze.

Zobacz wideo Polska - Szwecja. Oceniamy piłkarzy po meczu o mundial!

Robert Lewandowski dostał pytanie o Paulo Sousę. Piłkarz nie mógł powstrzymać śmiechu

Po zakończeniu spotkania Lewandowski stanął przed kamerami, by udzielić wywiadów. W rozmowie z Polsatem Sport snajper reprezentacji Polski został dość niespodziewanie zapytany o Paulo Sousę, byłego selekcjonera, który na trzy miesiące przed barażami porzucił stanowisko i rozpoczął pracę we Flamengo. 

Radość piłkarzy reprezentacji Polski po wygranym barażu ze Szwecją Liderzy kadry pokazali klasę nie tylko na boisku. Lekcja heroizmu

- Dedykujemy ten sukces Paulo Sousie? - zapytał dziennikarz. Robert Lewandowski wymownie wybuchł śmiechem. - Nie musimy - odpowiedział krótko. I skończył wywiad. Reakcja piłkarza szybko stała się hitem w sieci. 

Snajper Bayernu Monachium ma się z czego cieszyć. Oprócz wywalczenia awansu, ponownie udało mu się poprawić imponujący dorobek w narodowych barwach. W 129 meczach strzelił 75 goli i jest najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Polski

Jeśli chodzi o Paulo Sousę, we wtorek zabrakło mu klasy. W mediach społecznościowych pogratulował on awansu na mundial jedynie Portugalii, swoim rodakom. Ani słowem nie wspomniał o sukcesie Polaków, z którymi pracował przez kilka miesięcy. 

Faul Jacka Góralskiego w meczu Polska - Szwecj Szwedzki dziennikarz ocenia faul Góralskiego. Zaskakujące słowa

Więcej o: