Klich zareagował na uraz Glika. Śmiesznie? Bereszyński i tak go przebił

Uraz Kamila Glika okazał się niegroźny. Obrońca reprezentacji Polski miał dwa wybite zęby po meczu Benevento - Brescia (2:2). - I tak klawiatura była do roboty - napisał Mateusz Klich na Twitterze, a pomiędzy kadrowiczami doszło do luźnego dialogu.

Kamil Glik został zniesiony na noszach z boiska w meczu Benevento - Brescia (2:2) i trafił do szpitala. Sytuacja wyglądała groźnie, ale skończyło się na strachu, co potwierdziła Marta Glik. - Głowa obita, ale cała. Lekki wstrząs, dwa zęby wybite. Gladiator się nie poddaje - napisała żona defensora na Instagramie. Odetchnąć zatem mogą nie tylko w Kampanii, ale też mogą odetchnąć kibice, dziennikarze oraz... Czesław Michniewicz.

Zobacz wideo To piłkarze stoją za buntem PZPN. Wiemy, kto był inicjatorem

Kadrowicze komentują uraz Kamila Glika. I polecają "Gliksonowi" Jacka Góralskiego

Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, potwierdził informacje od żony Kamila Glika i przyznał, że z naszym defensorem jest wszystko w porządku. - Kamil po badaniach, które nie wykazały wstrząśnienia mózgu, został dziś wypisany ze szpitala. Teraz musi tylko udać się do dentysty. Nie pierwszy raz potwierdziło się, że Kamil to prawdziwa skała - napisał Kwiatkowski. Całą sytuację skomentowali kadrowicze.

- I tak klawiatura była do roboty - stwierdził Mateusz Klich. - Podobno Góral (Jacek Góralski - dop.red) ma dobry namiar. A jak noga tego drugiego? - zapytał Bartosz Bereszyński. Obrońca Sampdorii ma tutaj na myśli Mehdiego Lerisa, który chciał uderzyć piłkę przewrotką i trafił Glika w głowę. Bereszyński nie oszczędził w żarcie także Jacka Góralskiego, który często pokazuje na zdjęcia białe i równe żeby. 

Cała czwórka spotka się na najbliższym zgrupowaniu reprezentacji Polski przed finałem marcowych baraży o awans do mistrzostw świata w Katarze.

Kadra prowadzona przez Czesława Michniewicza zagra 24 marca ze Szkocją na Hampden Park w Glasgow w miejsce spotkania z Rosją. Pięć dni później biało-czerwoni będą walczyć o awans na tegoroczny mundial ze zwycięzcą spotkania Szwecja - Czechy. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z obu spotkań w Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: