Kucharski ujawnia, co Lewandowski naprawdę myśli o Michniewiczu

Cezary Kucharski, który przez wiele lat był agentem Roberta Lewandowskiego, stwierdził, że gwiazdor Bayernu Monachium nie ma zbyt dobrego zdania na temat nowego selekcjonera Czesława Michniewicza. On sam jednak również pozostaje w konflikcie z "Lewym".

Emocje związane z wyborem nowego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski wciąż nie opadły. Po mianowaniu na to stanowisko Czesława Michniewicza często przypominano aferę korupcyjną, w którą trener mógł być zamieszany, ale także jego relacje z Robertem Lewandowskiego. Gdy 51-latek prowadził młodzieżową reprezentację, między panami doszło do zgrzytu.

Zobacz wideo Michniewicz o Adamie Nawałce, odejściu Sousy i perspektywach reprezentacji. Jaki skład na baraże?

Robert LewandowskiMedia pewne co do przyszłości Lewandowskiego i Neuera. Niepokój budzi inny lider drużyny

Wymiana zdań na linii Lewandowski - Michniewicz

W jednym z wywiadów Lewandowski skrytykował preferowany przez Michniewicza styl gry. Przyznał on, że jest on bardzo defensywny i skupiony jedynie na uzyskanie konkretnego wyniku, co według Lewandowskiego nie powinno być celem w młodzieżowych kategoriach.

Michniewicz nie pozostał mu dłużny. W odpowiedzi na zarzuty Lewandowskiego nowy selekcjoner biało-czerwonych powiedział, że "łatwo mówi się to napastnikowi Bayernu Monachium, zawodnikowi grającemu w zespole, którego jakość pozwala mu atakować praktycznie przez całe spotkanie".

Kucharski opisuje relacje Lewandowskiego z Michniewiczem

Do dyskusji na temat relacji obu panów włączył się były agent Roberta Lewandowskiego. Działacz zabrał głos na Twitterze, twierdząc, że doskonale wie, jakie zdanie o nowym selekcjonerze polskiej kadry miał gwiazdor Bayernu. "Wiem, jakie miał zdanie o CM w przeszłości". Na pytanie dziennikarza Super Expressu Marcina Torza: "Jakie? Proszę wprost napisać", Cezary Kucharski odparł, że "delikatnie ujmując krytycznie".

Po takim komentarzu można zatem mieć nieco wątpliwości i zastanawiać się, w jaki sposób należy interpretować słowa Kucharskiego. Z jednej strony przez wiele lat reprezentował Roberta Lewandowskiego, ale z drugiej sam jest z nim skonfliktowany.

Jakub Błaszczykowski cieszy się ze zdobytego golaBłaszczykowski został zapytany o Michniewicza. Reakcja krótka, ale wiele znacząca

Spór Kucharskiego z Lewandowskim zaczął się od zażądania przez agenta aż 39 milionów złotych w ramach rozliczenia za udziały w spółce. Kapitan polskiej kadry złożył jednak zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez swojego byłego agenta.

Więcej o: