Wielki powrót do reprezentacji Polski? "Zaciera ręce"

Nie znamy jeszcze nazwiska następcy Paulo Sousy w reprezentacji Polski. Jeśli jednak potwierdzą się medialne doniesienia, według których faworytem do objęcia posady selekcjonera jest Adam Nawałka, w piłkarskiej ekstraklasie jest jeden piłkarz, który już zaciera ręce na możliwość powrotu do kadry. Zobacz fragment programu Sport.pl LIVE, w którym Dominik Wardzichowski i Piotr Majchrzak rozmawiają z Piotrem Żelaznym (Magazyn Kopalnia) o potencjalnym powrocie do kadry Kamila Grosickiego.
Zobacz wideo Wielki powrót do reprezentacji Polski? "Miał znakomitą końcówkę roku"

Sport.pl Live w poniedziałki o godzinie 20

Rok 2022 to kumulacja pasjonujących wydarzeń sportowych. Polacy rywalizują na najważniejszych arenach sportowych, począwszy od Turnieju Czterech Skoczni, przez zimowe igrzyska olimpijskie, baraże, po mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze. Dlatego Gazeta.pl i Sport.pl już teraz przygotowały nowy program na żywo - "Sport.pl Live".

"Sport.pl Live" można oglądać w poniedziałki o godzinie 20.00. Transmisję można oglądać na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na platformie YouTube i Twitchu Sport.pl. Gospodarzami formatu są m.in. Piotr Majchrzak, Dominik Wardzichowski, Konrad Ferszter i Kacper Sosnowski.  

- Od zawsze stawiamy na merytorykę - mówi Piotr Majchrzak, szef wideo premium Sport.pl i jeden z prowadzących program. - Chcemy mówić o sporcie w sposób oryginalny i bezkompromisowy, a w naszym studiu będą pojawiały się najważniejsze osoby zajmujące się tą tematyką. Mamy doświadczonych i kreatywnych dziennikarzy, dlatego jestem przekonany, że nowy projekt - "Sport.pl Live" - pozwoli nam i widzom dobrze się przy tym bawić, bo często zapominamy, że sport to także rozrywka - dodaje Majchrzak.

Więcej o: