Króciutko. Milik pożegnał Paulo Sousę. Dokładnie tak, jak na to zasłużył

Arkadiusz Milik w bardzo wymowny sposób pożegnał Paulo Sousę. Dokładnie tak, jak zasłużył na to były selekcjoner reprezentacji Polski.

Pod koniec 2021 roku piłkarscy kibice otrzymali nieprzyjemny prezent w postaci decyzji Paulo Sousy o chęci zostawienia reprezentacji Polski na około trzy miesiące przed kluczowymi barażami do mundialu. Portugalczyk postanowił skorzystać z okazji i zostać trenerem brazylijskiego Flamengo.

Zobacz wideo "Bardzo duże, poważne kwoty". Kulesza mówi, co grozi Sousie [SPORT.PL LIVE]

Piłkarze chcieli pożegnać Leo Beenhakkera. Boniek się nie zgodził. 'Mieliście prezesa, który jest najważniejszy'Znamy nowego selekcjonera Polaków? Zagadkowy wpis Bońka

Milik krótko zareagował na odejście Sousy

Niedługo po decyzji Paulo Sousy całą sprawę dobitnie skomentowali niektórzy piłkarze polskiej kadry. Mateusz Klich na Twitterze napisał: "Cytując klasyka: "szkoda strzępić ryja". Kamil Glik z kolei w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie, na którym widać zablokowanie Portugalczyka na liście kontaktów telefonicznych.

Teraz do tego grona dołączył Arkadiusz Milik, który odpowiedział na pytanie dotyczące swojej reakcji na odejście Sousy na Instagramie. 27-latek krótko odniósł się do całej sprawy. "Powodzenia i do widzenia" - napisał w relacji na portalu społecznościowym.

Trener Adam Nawałka podczas meczu KKS Lech Poznań - Górnik Zabrze"To bzdura" - Nawałka zareagował na sensacyjne doniesienia o swoich staraniach

Paulo Sousa zakończył przygodę z reprezentacją Polski na 15 meczach. Pod jego wodzą biało-czerwoni odnieśli sześć zwycięstw, zanotowali pięć remisów, a cztery spotkania przegrali.

Więcej o: