Cezary Kulesza gościem Sport.pl Live. Kto nowym trenerem kadry? Jak będzie wyglądać wybór?

Gościem programu "Sport.pl Live" był prezes PZPN - Cezary Kulesza. Zapytaliśmy go o kulisy odejścia Paulo Sousy i zapytaliśmy, kto mógłby poprowadzić kadrę w barażach o mundial. Będzie także o zapaści polskich skoków narciarskich. Co się musi stać, żebyśmy uratowali igrzyska? Naszymi gośćmi byli również: Jakub Wawrzyniak (były reprezentant Polski), a także Wojciech Piela (Kanał Sportowy). Program prowadzą Dominik Wardzichowski i Piotr Majchrzak.
Zobacz wideo

Sport.pl Live w poniedziałki o godzinie 20

Rok 2022 to kumulacja pasjonujących wydarzeń sportowych. Polacy rywalizują na najważniejszych arenach sportowych, począwszy od Turnieju Czterech Skoczni, przez zimowe igrzyska olimpijskie, baraże, po mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze. Dlatego Gazeta.pl i Sport.pl już teraz przygotowały nowy program na żywo - "Sport.pl Live".

"Sport.pl Live" można oglądać w poniedziałki o godzinie 20.00. Transmisję można oglądać na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na platformie YouTube i Twitchu Sport.pl. Gospodarzami formatu są m.in. Piotr Majchrzak, Dominik Wardzichowski, Konrad Ferszter i Kacper Sosnowski.  

- Od zawsze stawiamy na merytorykę - mówi Piotr Majchrzak, szef wideo premium Sport.pl i jeden z prowadzących program. - Chcemy mówić o sporcie w sposób oryginalny i bezkompromisowy, a w naszym studiu będą pojawiały się najważniejsze osoby zajmujące się tą tematyką. Mamy doświadczonych i kreatywnych dziennikarzy, dlatego jestem przekonany, że nowy projekt - "Sport.pl Live" - pozwoli nam i widzom dobrze się przy tym bawić, bo często zapominamy, że sport to także rozrywka - dodaje Majchrzak. 

Najważniejsi goście w Sport.pl Live

W programie pojawiają się rozmowy z najważniejszymi osobistościami polskiego sportu (w pierwszym odcinku gościem był prezes PZN Apoloniusz Tajner, w drugim prezes PZPS Sebastian Świderski, a w trzecim odcinku gościmy prezesa PZPN). Ważną częścią są także analizy najważniejszych wydarzeń oraz felietony dziennikarzy Sport.pl. Będzie w nim także miejsce na specjalny segment dla ekspertów, którzy razem z prowadzącymi program dziennikarzami opowiedzą widzom o najważniejszych aktualnych wydarzeniach  w sporcie i wokół niego. Ciekawe jest przecież nie tylko to, co widać na sportowych arenach, ale również to, co można odkryć za kulisami. Rywalizacja, biznes, emocje - tego na pewno nie zabraknie w najnowszym programie Sport.pl.

Sport.pl to jeden z największych serwisów sportowych w Polsce, także dzięki bijącym rekordy aplikacjom Sport.pl LIVE i Football LIVE. Redakcja codziennie dostarcza użytkownikom najświeższych informacji sportowych z kraju i ze świata z różnych dyscyplin sportowych. Atrakcyjna forma prezentowania informacji w serwisie (multimedia, relacje na żywo) przyciągnęła w październiku 2021 r. ponad 5,9 mln użytkowników (real users), którzy wykonali blisko 72 mln odsłon (wg badania Mediapanel).

Więcej o: