Hit! Mateusz Klich wrócił na Twittera. Jedno zdanie nt. Sousy wystarczyło

Mateusz Klich, reprezentacyjny pomocnik w mocny sposób podsumował odejście Paulo Sousy, byłego już trenera kadry Polski.

Mateusz Klich w grudniu ubiegłego roku postanowił usunąć swoje konto na Twitterze po tym, jak po spotkaniu z Chelsea otrzymał mnóstwo negatywnych i krytycznych komentarzy ze strony kibiców Leeds United. Były one wynikiem błędu Polaka, który zdecydował o porażce zespołu Marcelo Bielsy.

Zobacz wideo Jest reakcja naczelnego "France Football" ws. Roberta Lewandowskiego

Cytując klasyka „ szkoda strzępić ryja".

Teraz Mateusz Klich wrócił jednak na Twittera. Skomentował odejście Paulo Sousy z reprezentacji Polski. Pomocnik reprezentacji Polski nie przebierał w słowach i napisał krótko: Cytując klasyka „ szkoda strzępić ryja".

W środę wieczorem Paulo Sousa został oficjalnie zaprezentowany nowym trenerem Flamengo. Poinformował o tym brazylijski klub na swoim profilu na Twitterze. Portugalczyk będzie musiał zapłacić dwa miliony złotych odszkodowania Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej za przedwczesne zerwanie kontraktu z reprezentacją Polski. Paulo Sousa pożegnał się też z reprezentacją Polski na Instagramie. - Uwierzcie i ufajcie sobie, i do zobaczenia w Katarze - napisał m.in. Portugalczyk.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Sousę. Spekuluje się, że być może wróci Adam Nawałka, który pracował z kadrą w latach 2013-18. Mówi się też o Czesławie Michniewiczu. I to prawdopodobnie oni mają największe szanse.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.