Nowe informacje nt. Paulo Sousy. Nie tylko on odejdzie z reprezentacji Polski

Rodrigo Oliveira, dziennikarz "Radio Gaucha", informuje, że Paulo Sousa, który ma dołączyć do Internacionalu, miałby ze sobą zabrać cały swój sztab.

Brazylijskie media informują o zainteresowaniu, jakim w ich kraju cieszy się Paulo Sousa. Początkowo pisało się przede wszystkim o Flamengo Rio de Janeiro, ale w środę do gry wkroczyło także Internacional Porto Alegre. W wigilijny wieczór dziennikarz Vagner Martins podał, że Sousa zgodził się na propozycję Internacional i w niedzielę ma podpisać nowy kontrakt. 

Zobacz wideo Przerażające sceny. Lekarze pokazują zmiany w czaszce Mameda Chalidowa. "Cała szczęka jest odłamana"

Z kolei Rodrigo Oliveira, dziennikarz "Radio Gaucha" dodaje, że Paulo Sousa miałby zarabiać sto tysięcy euro miesięcznie, czyli o 30 tysięcy więcej niż płaci mu PZPN. Oliveira twierdzi, że Sousa miałby ze sobą zabrać cały swój sztab, który do tej pracował z Polakami. Asystentami Sousy mieliby pozostać Manuel Cordeiro i Victor Sanchez. Z kolei trenerem bramkarzy miałby zostać Paulo Grilo, a za przygotowanie fizyczne odpowiadaliby Antonio Gomez i Lluis Sala. Analitykiem brazylijskiego klubu zostałby Cosimo Cappagli.

Nowe informacje ws. przyszłości Sousy. Nie trafi do Brazylii?Były reprezentant Polski ostro krytykuje Paulo Sousę. "Daje kolejny dowód"

Na informację ze złością zareagował też PZPN. "Otoczenie prezesa Cezarego Kuleszy trzyma rękę na pulsie. Jeśli jednak Portugalczyk miał wszystkich zwieść i za plecami prezesa oraz PZPN dogadać się ws. pracy w Internacionalu (lub innym klubie), związek zamierza ostro zareagować i skierować sprawę do FIFA, domagając się ogromnego odszkodowania w wysokości kilku milionów złotych za zerwanie kontraktu i narażenie PZPN na dodatkowe koszty przez konieczność zatrudnienia nowego selekcjonera" - napisał Jakub Seweryn, dziennikarz Sport.pl.

Paulo SousaBrutalne komentarze nt. odejścia Sousy. "Upokarzające dla reprezentacji"

Więcej o: