Wyciekła rozmowa Lewandowskiego z Cashem. Anglicy już się nakręcają. Szał

- W hotelu Lewandowski odciągnął na bok Matty'ego Casha na 30-minutową rozmowę. Chciał dowiedzieć się więcej o Premier League, klubie Aston Villa oraz o pochodzeniu rodziny Casha - ujawnił dziennikarz "The Athletic" Gregg Evans. A Anglicy już się nakręcają i zapowiadają transfer.

Nie milkną echa po oświadczeniu Roberta Lewandowskiego, który ujawnił w nim, dlaczego nie wystąpił w przegranym 1:2 meczu z Węgrami w eliminacjach mistrzostw świata. Teraz w angielskich mediach ujawniono, że polski napastnik w trakcie zgrupowania reprezentacji, miał rozmawiać z Matty'm Cashem ws. ewentualnej przeprowadzki na Wyspy.

Zobacz wideo "Gdyby Lewandowski chciał oddechu, to by wyjechał do Mikołajek. Nie pojmuję tego"

Kibice w tymczasowym szpitalu covidowym na PGE NarodowymSkandal na Narodowym w trakcie meczu Polska - Węgry. Jest nagranie. "Nikt nic nie wie"

Szczegółowe informacje w tej sprawie przekazał Gregg Evans z "The Athletic". - W hotelu Lewandowski odciągnął na bok Matty'ego Casha na 30-minutową rozmowę. Chciał dowiedzieć się więcej o Premier League, klubie Aston Villa oraz o pochodzeniu rodziny Casha - poinformował angielski dziennikarz.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Lewandowski odejdzie z Bayernu do Premier League? "Cash może w najbliższej przyszłości być jego rywalem"

Po tym zdarzeniu angielska prasa od razu zaczęła sugerować, że rozmowa z Cashem nie była przypadkowa i oznacza, że polski napastnik będzie chciał odejść z Bayernu Monachium do jednego z klubów Premier League. Według angielskiej prasy piłkarz chciałby spróbować swoich sił w jeszcze innej lidze z Top 5 zanim zakończy karierę.

"Cash będzie cieszył się perspektywą gry z takimi zawodnikami jak Lewandowski w reprezentacji, a biorąc pod uwagę jego zainteresowanie Premier League podczas ich rozmowy, może w najbliższej przyszłości być jego rywalem" - zastanawiają się dziennikarze "Birmingham Mail".

Radosław TrochimiukZ zarzutów starał się oczyścić 10 lat. "Byłem w totalnym szoku. Ktoś zabrał mi marzenia"

Obecny kontrakt Lewandowskiego z mistrzem Niemiec jest ważny do końca 2023 roku i obecnie nie toczą się żadne rozmowy w sprawie jego przedłużenia. W aktualnym sezonie napastnik strzelił aż 23 gole w 17 meczach Bayernu we wszystkich rozgrywkach.

Więcej o: