Klich zakpił ze Złotej Piłki. "Chciałem, żeby wygrał". Reakcja Lewandowskiego? Mistrz

Po zwycięskim meczu z Andorą (4:1) w szatni reprezentacji Polski panowała znakomita atmosfera. Nie zabrakło nawet żartów z Roberta Lewandowskiego. - Jorginho znowu nie strzelił? To już Złotej Piłki nie wygra, a chciałem bardzo, żeby wygrał - żartował w obecności Lewandowskiego Mateusz Klich.

W piątek reprezentacja Polski pokonała na wyjeździe Andorę 4:1 i zapewniła sobie drugie miejsce w swojej grupie eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Dzięki temu drużyna Paulo Sousy powalczy o mundial w marcowych barażach.

Zobacz wideo Paulo Sousa o krok za poprzednimi selekcjonerami kadry. Oto liczby Portugalczyka

"Jorginho nie strzelił karnego? To już Złotej Piłki nie wygra"

Po zwycięstwie w szatni Biało-Czerwonych panowała znakomita atmosfera i nie brakowało żartów. I to żartów z Roberta Lewandowskiego. Kanał "Łączy Nas Piłka" opublikował wideo z kulisami meczu w Andorze, na którym kadrowicze żartują sobie z rywalizacji o Złotą Piłkę, w której jednym z faworytów jest Lewandowski.

Jerzy Dudek ostro o polskich piłkarzach. 'Przydałyby się im gwizdy'Dudek pod ogromnym wrażeniem reprezentanta Polski. "Potężna różnica"

- Jorginho karnego w 90. minucie nie strzelił - mówił w szatni Kamil Glik, informując o wyniku meczu Włochy - Szwajcaria (1:1).

- Znowu nie strzelił? - pytał zdziwiony Karol Linetty. - To już Złotej Piłki nie wygra, a chciałem bardzo, żeby wygrał - żartował w obecności "Lewego" Mateusz Klich. Jak widać, kapitana reprezentacji Polski również te słowa mocno rozbawiły.

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Na wideo na oficjalnym kanale PZPN Tymoteusz Puchacz mówi także o swoich początkach w Unionie Berlin, Kamil Glik opowiada o sytuacji z czerwoną kartką dla napastnika z Andory, a ponadto widać zdenerwowanie z przerwy meczu Paulo Sousy, który nie był zadowolony z pierwszej połowy w wykonaniu reprezentacji Polski. 

 
Więcej o: