TVP podała, kto skomentuje najbliższe mecze reprezentacji Polski

W najbliższych dniach reprezentacja Polski rozegra dwa ostatnie spotkania eliminacji mistrzostw świata w Katarze. Wiadomo już, kto je skomentuje na antenie TVP.

W poniedziałek w hotelu Camiral koło Girony rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed ostatnimi spotkaniami eliminacji mistrzostw świata w Katarze. W jego trakcie nasi kadrowicze zmierzą się z na wyjeździe z Andorą i z Węgrami na Stadionie Narodowym. Już zwycięstwo w pierwszym z tych spotkań może dać nam baraże, ale Polacy nadal mają matematyczne szanse nawet na zajęcie pierwszego miejsca w grupie.

Zobacz wideo To może być nowa gwiazda reprezentacji Polski. "Euforia wśród kibiców"

TVP zdecydowała. Wiemy, kto skomentuje najbliższe mecze reprezentacji Polski

Najbliższe spotkania reprezentacji Polski będzie można obejrzeć na antenach Telewizji Polskiej. Spotkanie z Andorą odbędzie się w piątek 12 listopada na Estadi Nacional. Jego rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 20:45. Transmisja tego meczu będzie dostępna na kanale TVP 1, TVP Sport oraz online na Sport.tvp.pl, oraz w aplikacji TVP Sport. Na stanowiskach komentatorskich zasiądą Mateusz Borek i 27-krotny reprezentant Polski Marcin Żewłakow.

Robert Lewandowski i Erling HaalandHaalandowi do Lewandowskiego brakuje tylko jednego. Legenda nie ma wątpliwości

Spotkanie z Węgrami natomiast skomentują Jacek Laskowski i trener Robert Podoliński. To spotkanie odbędzie się w poniedziałek 15 listopada. Jego rozpoczęcie zaplanowanie jest na godzinę 20:45. Transmisja tego meczu będzie dostępna na kanale TVP 1, TVP Sport oraz online na Sport.tvp.pl, oraz w aplikacji TVP Sport.

Britain Soccer Premier LeagueCash o powołaniu do kadry. "Boniek nie chciał mnie słuchać. Wszystko się zmieniło"

Do komentowania meczów na antenach TVP w najbliższym czasie ma wrócić po dłuższym urlopie Dariusz Szpakowski. Doświadczony komentator nie usiądzie jednak za mikrofonem podczas meczów naszej kadry, ale już po przerwie reprezentacyjnej skomentuje spotkanie Ligi Mistrzów Manchester City - PSG. 

Zapraszamy także do śledzenia relacji na żywo ze spotkań reprezentacji Polski z Andorą i Węgrami na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE. 

Więcej o: