Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE

Aż 11:0! Reprezentacja Polski rozbiła swoich rywali! Nietypowy format meczu

Niesamowity mecz rozegrała w czwartek reprezentacja Polski do lat 16. Drużyna Marcina Dorny rozbiła Litwę aż 11:0!

Nasi młodzi zawodnicy srogie lanie Litwinom spuścili już dwa dni temu. Wtedy w Olecku kadra Marcina Dorny wygrała 7:0. Trzy gole dla Polaków strzelił wówczas Oskar Tomczyk, dwa dołożył Daniel Mikołajewski, a po jednym Jakub Krzyżanowski i Karol Borys.

W czwartek było jeszcze lepiej, bo Polacy pokonali Litwinów w Gołdapi aż 11:0! Do przerwy nasza kadra prowadziła już 5:0 po dwóch trafieniach Tomczyka oraz bramkach Bartosza Pioterczaka, Krzysztofa Kolanki i Filipa Rejczyka.

Przemysław Frankowski z golem w meczu z OMPiękny gol Frankowskiego doceniony! Szturmem wdarł się do Ligue 1 [WIDEO]

Kadra do lat 16 rozbiła Litwę

W drugiej połowie kolejne gole strzelili Maksymilian Koj, Eryk Grzywacz, Oliwier Bosacki (dwa), oraz Tomczyk i Borys. Trzeba dodać, że czwartkowy mecz był krótszy od standardowego spotkania, bo rozegrano go w systemie 2 x 40 minut.

Marcin Gortat Camp w WarszawieMarcin Gortat tłumaczy się ze swoich słów. "To jest sk*********ie"

Skład Polski U-16: Mateusz Mędrala - Igor Orlikowski (46' Łukasz Kabaj), Jakub Krzyżanowski (46' Maksymilian Koj), Filip Rejczyk (60' Filip Wolski), Bartłomiej Krysiak, Bartosz Pioterczak (46' Olejnik), Szymon Jarek (60' Oliwier Bosacki), Mateusz Skoczylas (60' Fryderyk Misztal), Daniel Mikołajewski (46' Eryk Grzywacz), Oskar Tomczyk (46' Karol Borys), Krzysztof Kolanko (60' Alex Bugaj).