Kulesza wparował do szatni Polaków i przekazał cztery słowa. "Przepraszam"

Środowe spotkanie w eliminacjach przyszłorocznych mistrzostw świata w Katarze, zakończone zwycięstwem reprezentacji Polski nad Albanią wprawiło wszystkich w euforyczny nastrój. Nie inaczej było w przypadku Cezarego Kuleszy, który wparował do szatni.

Reprezentacja Polski wygrała bardzo ważne spotkanie w eliminacjach przyszłorocznych mistrzostw świata i wygrała 1:0 na wyjeździe z Albanią. Biało-czerwoni przybliżyli się w ten sposób do awansu do fazy play-off, choć przed nimi jeszcze dwa listopadowe spotkania z Andorą i Węgrami.

Zobacz wideo Kuriozalna zmiana Paulo Sousy. Nikt się tego nie spodziewał

Walkower dla Polski za mecz w Tiranie? Boniek nie ma wątpliwościWalkower dla Polski za mecz w Tiranie? Boniek nie ma wątpliwości

Polacy wygrali bardzo ważny mecz

Temperatura podczas meczu w stolicy Albanii przez całe spotkanie była bardzo napięta. Atmosferę na trybunach pobudzali miejscowi kibice, którzy mocno dopingowali swoich zawodników, ale także dopuścili się haniebnego zachowania. Tuż po bramce Karola Świderskiego, która zapewniła biało-czerwonym zwycięstwo w stronę polskich piłkarzy zaczęły lecieć różne przedmioty.

W efekcie sędzia Clement Turpin postanowił przerwać spotkanie na kilkanaście minut. Po powrocie na boisko Polacy dowieźli prowadzenie do końca i zapewnili sobie zwycięstwo. Albańscy kibice nawet po końcowym gwizdku próbowali prowokować polskich piłkarzy, jednak ich starania na nic się nie zdały.

Krótka i treściwa przemowa Cezarego Kuleszy

Waga zwycięstwa nad Albanią była tak duża, że sami piłkarze, jak i prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wpadli w euforyczny nastrój. Po zakończeniu meczu Cezary Kulesza pojawił się w szatni biało-czerwonych, aby pogratulować im zwycięstwa.

Po obejrzeniu radości piłkarzy prezes PZPN zdecydował się na krótką i treściwą przemowę. - Panowie, mamy to, k**** - powiedział. Nagranie w sieci zamieścił sam Kulesza, który przy tym dodał, że "po meczu w Tiranie emocje były niesamowite. Przepraszam, ale nie dało się ich inaczej wyrazić".

Mateusz Borek i Kazimierz WęgrzynBorek i Węgrzyn nagrani na stadionie w Albanii. Szaleństwo [WIDEO]

Po ośmiu eliminacyjnych kolejkach reprezentacja Polski zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy I z dorobkiem 17 punktów. Prowadzi Anglia z 20 "oczkami" na koncie, zaś na trzeciej lokacie znajduje się Albania ze zdobytymi 15 punktami.

Więcej o: