Borek i Węgrzyn nagrani na stadionie w Albanii. Szaleństwo [WIDEO]

Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn oszaleli po bramce Karola Świderskiego w meczu z Albanią. TVP Sport opublikował nagranie, w którym można zobaczyć kulisy pracy komentatorów podczas spotkania reprezentacji Polski.

Pierwsza część gry spotkania Polski z Albanią było bardzo wyrównana. W drugiej części gry Polacy z czasem zyskiwali kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi i w końcu dopięli swego w 77. minucie. Do bramki Albańczyków trafił Karol Świderski, który wykorzystał dośrodkowanie Mateusza Klicha. Po bramce dla Polski spotkanie zostało przerwane na ponad 15 minut z powodu zachowania albańskich kibiców. Ostatecznie reprezentacja Polski wygrała 1:0.

Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn oszaleli po bramce Świderskiego

Gdy Karol Świderski strzelał bramkę na 1:0, na stadionie w Tiranie zapanował szał radości wśród polskich kibiców. I nie tylko wśród nich - bo także wśród Mateusza Borka i Kazimierza Węgrzyna, komentujących to spotkanie w TVP. Wszystko zostało nagrane i pokazane w materiale z kulis transmisji meczu Albania - Polska.

El. MŚ 2022. Tak wygląda sytuacja w "polskiej" grupie: (wszystkie ekipy mają po osiem meczów):

1. Anglia - 20 pkt, bilans bramkowy 24:3
  2. Polska - 17 pkt, 25:8
  3. Albania - 15 pkt, 11:7
  4. Węgry - 11 pkt, 13:12
  5. Andora - 6 pkt, 4:22
  6. San Marino - 0 pkt, 1:32

Zwycięstwo nad Albanią znacznie poprawiło sytuację reprezentacji, gdyż awans do barażów zależy już tylko od nas. W tym momencie mamy dwa punkty przewagi nad Albanią, która w listopadzie zagra z Anglią na wyjeździe oraz z Andorą u siebie. Reprezentację Polski czeka z kolei wyjazdowy mecz z Andorą oraz domowe spotkanie z Węgrami.