Matty Cash wysłał wiadomość po meczu Polski z Albanią! Nie potrzebował słów

Reprezentacja Polski wygrała na wyjeździe z Albanią 1:0 po bramce Karola Świderskiego. Tuż po ostatnim gwizdku wymowny wpis na Twitterze udostępnił Matty Cash, starający się o polski paszport.

Pierwsza część gry spotkania Polski z Albanią było bardzo wyrównana. W drugiej części gry Polacy z czasem zyskiwali kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi i w końcu dopięli swego w 77. minucie. Do bramki Albańczyków trafił Karol Świderski, który wykorzystał dośrodkowanie Mateusza Klicha. Po bramce dla Polski spotkanie zostało przerwane na ponad 15 minut z powodu zachowania albańskich kibiców. Ostatecznie reprezentacja Polski wygrała 1:0.

Zobacz wideo Sensacyjny kandydat do zastąpienia Wojciecha Szczęsnego. "Sprawdźcie mnie za 5 lat"

Albania Poland WCup 2022 SoccerPolska wygrywa kluczowy mecz el. MŚ 2022! Skandal w Tiranie, piłkarze zeszli z boiska

Wymowny wpis Matty'ego Casha na Twitterze

Tuż po ostatnim gwizdku sędziego swój wpis na Twittera dodał Matty Cash, starający się o polski paszport. Jak nie trudno się domyślić, odniósł się do zwycięstwa reprezentacji Polski nad Albanią, dodając wymowne emotki.

Matty Cash jest chętny na grę w reprezentacji Polski

Matty Cash niedawno był gościem w programie "Jej Wysokość Premier League" na antenie Canal+ Sport. Zawodnik potwierdził, że dąży do gry w polskiej kadrze. - Staram się o polski paszport i obywatelstwo. Na razie niewiele mogę jednak zrobić. Proces trwa i mam nadzieję, że zakończy się jak najszybciej. Słyszałem, że może to potrwać miesiąc albo dwa. Mój agent prowadził rozmowy z przedstawicielami PZPN, ale dopóki nie załatwię wszystkich dokumentów, niewiele mogę mówić. Gdy się tak stanie, selekcjoner zdecyduje - wyjaśnił.

Matty Cash wykonał pierwszy krok w kierunku otrzymania polskiego paszportu. Piłkarz Aston Villi złożył niezbędne dokumenty w konsulacie w Londynie, a stamtąd trafiły już do Warszawy. Reszta wydaje się być formalnością - już niedługo powinien móc odebrać w Londynie polski paszport.

Więcej o: