Kataklizm spadł na reprezentację Albanii przed meczem z Polską. Same kłopoty

Poważne osłabienie reprezentacji Albanii przed meczem z Polską! Pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymał także Klaus Gjasula, co oznacza, że Edoardo Reja stracił kolejnego zawodnika z podstawowego składu.

Polska gra we wtorek mecz o życie w el. MŚ w Katarze. Nasza sytuacja w grupie jest dość klarowna, bo porażka de facto eliminuje nas z walki o baraże już w październiku. Z kolei zwycięstwo oznacza niemal prostą drogę do gry w kolejnej rundzie eliminacji. Mecz jest też niezwykle ważny dla Albańczyków, bo spotkanie urosło do rangi meczu o wszystko.

Zobacz wideo Sensacyjny kandydat do zastąpienia Wojciecha Szczęsnego. "Sprawdźcie mnie za 5 lat"

Już wcześniej było wiadomo, że w meczu z Polską nie zagrają Berat Djimsiti, który złamał rękę i musiał przejść operację, Bekim Balaj, znany z występów w polskiej ekstraklasie, a także Endri Cekici, który jest wykluczony przez żółte kartki.

Tak Engel pamięta piłkarzy kadry. Tak Engel pamięta piłkarzy kadry. "Jak trzeba było bić się na pięści, to się biliśmy"

Poważne osłabienie reprezentacji Albanii przed meczem z Polską!

Tymczasem już we wtorek okazało się, że to nie koniec poważnych osłabień reprezentacji Albanii. Jak informuje portal meczyki.pl, oprócz Cikallesiego, który strzelił bramkę w meczu wygranym przez Polskę 4:1, z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa wykluczony został także Klaus Gjasula.

To poważne osłabienie reprezentacji Albanii. Gjausila, grający w niemieckim SV Darmstadt, zagrał w pięciu spotkaniach eliminacyjnych z siedmiu - w pozostałych dwóch pauzował z powodu nadmiaru żółtych kartek.

Przestroga przed meczem z Albanią. Przestroga przed meczem z Albanią. "Nawet zwycięstwo może nam nie dać awansu"

Początek meczu w Tiranie już o 20:45. Relacja live ze spotkania Albania - Polska na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

W tej chwili tabela wygląda następująco (wszystkie ekipy mają po siedem meczów):

  1. Anglia - 19 pkt, bilans bramkowy 23:2
  2. Albania - 15 pkt, 11:6
  3. Polska - 14 pkt, 24:8
  4. Węgry - 10 pkt, 12:11
  5. Andora - 3 pkt, 4:19
  6. San Marino - 0 pkt, 1:29
Więcej o: