Albania - Polska. Gdzie i o której oglądać mecz o wszystko? [TRANSMISJA]

Już we wtorek reprezentacja Polski rozegra kluczowe spotkanie w kontekście awansu na mistrzostwa świata w Katarze. Polacy zmierzą się na Arenie Narodowej w Tiranie z Albanią. Gdzie i kiedy oglądać to spotkanie? Transmisja TV, stream online.

W poniedziałek 4 października w Warszawie rozpoczęło się oficjalnie kolejne zgrupowanie reprezentacji Polski. W jego trakcie nasi kadrowicze zdążyli już rozegrać jedno spotkanie w ramach eliminacji mistrzostw świata w Katarze. W sobotę Polacy pewnie pokonali na Stadionie Narodowym San Marino 5:0. Bramki dla naszej kadry zdobyli Karol Świderski, Tomasz Kędziora, Adam Buksa i Krzysztof Piątek. Jedna bramka to samobój obrońcy gości Cristiano Brolliego. 

Zobacz wideo Engel: Mam szacunek do piłkarzy, z którymi awansowałem na MŚ. Jak trzeba było bić się na pięści to biliśmy się na pięści

"Mecz o absolutnie wszystko". Już we wtorek Polska zmierzy się w Tiranie z Albanią

W trakcie październikowego spotkania reprezentantom Polski zostało rozegrane jeszcze jedno spotkanie i być może będzie to spotkanie najważniejsze w kontekście awansu na mistrzostwa świata. Polacy zmierzą się we wtorek na Arenie Narodowej w Tiranie z Albanią, która obecnie zajmuje 2. miejsce w grupie I dające możliwość gry w barażach z jednym punktem przewagi nad Polską. 

Cezary Kulesza reaguje na nieobecność Paulo Sousy na meczach ekstraklasy. Zapowiedział działanieKluczowy mecz dla przyszłości Paulo Sousy. "To może być jego koniec"

- Tak, to będzie mecz o absolutnie wszystko - skwitował krótko jedno z pytań selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa - Albania to też drużyna, która bardzo dużo rzeczy przewiduje. Jest skuteczna i precyzyjna w kontrataku, kiedy rywal straci piłkę w środku pola. Widać to było w pierwszym meczu, kiedy wygraliśmy 4:1, ale to było bardzo wyrównane spotkanie. Zagraliśmy na podobnej intensywności, ale przeważyliśmy indywidualną jakością i skutecznością. Liczę na to, że we wtorek będzie podobnie. Że też w tych aspektach będziemy przeważać - dodał Portugalczyk.

Pierwsze spotkanie pomiędzy obiema reprezentacjami w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze odbyło się we wrześniu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Polacy wygrali wtedy aż 4:1, ale nie da się ukryć, że wynik nieco zamazuje obraz gry. Albańczycy zaprezentowali się w tym meczu bardzo solidnie i potrafili wielokrotnie zdominować reprezentację Polski. Podopieczni Paulo Sousy byli jednak do bólu skuteczni i potrafili wykorzystać prawie każdą nadarzającą się okazję do zdobycia bramki. Wszystko wskazuje jednak na to, że mecz w Tiranie będzie zdecydowanie cięższy. Szczególnie że trybuny będą wypełnione miejscowymi kibicami. 

Fatalne informacje dla Lewandowskiego ws. Złotej Piłki. Fatalne informacje dla Lewandowskiego ws. Złotej Piłki. "Mają krótką pamięć"

Albania - Polska. Gdzie i o której obejrzeć mecz eliminacji MŚ? Transmisja TV, stream online

Reprezentacja Polski zagra z Albanią na stadionie w Tiranie. Spotkanie odbędzie się we wtorek o godz. 20:45. Transmisję wydarzenia będzie można obejrzeć na antenach Polsat Sport Premium 1, TVP2, TVP Sport oraz w serwisach polsatbox.pl i sport.tvp.pl. Relacja na żywo zostanie poprowadzona na portalu Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Więcej o: