W biurze PZPN "piekiełko". Związek reaguje na znalezienie podsłuchu

W gabinecie Cezarego Kuleszy znaleziono podsłuch. PZPN wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie. - Sprawa została przekazana odpowiednim organom, które zabezpieczyły ślady i rozpoczęły dalsze czynności - napisano w oświadczeniu.

Cezary Kulesza w sierpniu wygrał wybory na prezesa PZPN i zastąpił Zbigniewa Bońka. Teraz na jaw wyszła ogromna afera w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej. "Z naszych informacji wynika, że w siedzibie PZPN znaleziono podsłuch! Urządzenie znajdowało się w gabinecie prezesa związku, Cezarego Kuleszy. Na urządzenie natrafiono w piątek" - czytamy na portalu WP SportoweFakty.

Zobacz wideo "Prawdziwą wartość Łukasza Fabiańskiego poznamy, jak zabraknie go w polskiej bramce"

"Podsłuch w biurze C. Kuleszy: znaleziony wczoraj "niespodziewanie" w trakcie rutynowej kontroli, w obudowie grzejnika. Obecnie w biurze PZPN 'piekiełko', pracuje policja, kryminalistycy. Ściągane są odciski palców, różne osoby są przesłuchiwane. Trudno to będzie namierzyć" - napisał dziennikarz Sport.pl Kuba Seweryn na Twitterze.

PZPN wydał oficjalne oświadczenie

Przed południem oficjalne oświadczenie wydał także Polski Związek Piłki Nożnej, w którym potwierdził, że w gabinecie Cezarego Kuleszy znaleziono podsłuch. - W piątek 8 października 2021 roku w godzinach wieczornych, podczas rutynowej kontroli w biurze prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezarego Kuleszy, wykryte zostało urządzenie podsłuchowe. Sprawa została przekazana odpowiednim organom, które zabezpieczyły ślady i rozpoczęły dalsze czynności. O sprawie będziemy informować w kolejnych komunikatach - napisano w oświadczeniu.

Ważne mecze Polski w el. MŚ

W sobotę 9 października Polska zagra w eliminacjach MŚ z San Marino o godz. 20:45 na Stadionie Narodowym, a trzy dni później zmierzy się na wyjeździe z Albanią. Transmisję będą dostępne do obejrzenia w Polsacie Sport Premium 1, TVP 1, TVP Sport, na stronach internetowych sport.tvp.pl i polsatboxgo.pl oraz w aplikacjach mobilnych Polsat Box Go i TVP Sport. Relacje na żywo w Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Dawid Szymczak i Kacper Sosnowski na łamach Sport.pl zdradzili, jaki skład prawdopodobnie desygnuje Paulo Sousa na spotkanie el. MŚ w Katarze. W podstawowym składzie biało-czerwonych z San Marino ma wybiec Robert Lewandowski. "Najpewniej znów zagra od początku, szybko zaspokoi swój apetyt kilkoma golami i po przerwie zejdzie z boiska" - napisał Szymczak. Poza tym swoją szansę od pierwszej minuty może otrzymać Kacper Kozłowski czy Tomasz Kędziora.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.