Koszmarna kontuzja młodego reprezentanta. Bardzo długa przerwa

Kacper Smoliński, utalentowany pomocnik Pogoni Szczecin z powodu poważnej kontuzji nie zagra kilka miesięcy.

Kacper Smoliński to jeden z najbardziej utalentowanych polskich piłkarzy. 20-letni pomocnik Pogoni Szczecin w reprezentacji Polski U-18 rozegrał cztery mecze, a niedawno otrzymał powołanie od Macieja Stolarczyka do młodzieżowej reprezentacji Polski. Zdobył nawet bramkę w przegranym u siebie meczu z Izraelem 1:2 w eliminacjach Euro U21.

Neville przejechał się po Fernandesie. Neville przejechał się po Fernandesie. "To żenujące. Maskują g*wniane mecze"

Koszmarna kontuzja Smolińskiego

Kacper Smoliński w ekstraklasie w tym sezonie zagrał w siedmiu meczach i miał asystę. W niedzielę w wyjazdowym starciu z Wisłą Kraków (Pogoń wygrała 1:0) po raz czwarty w tym sezonie wyszedł w podstawowym składzie. Niestety już po trzynastu minutach opuścił boisko na noszach. Po badaniach okazało się, ze Kacper Smoliński zerwał więzadło krzyżowe przednie.

- Kacper przeszedł rezonans magnetyczny stawu kolanowego. Doszło u niego niestety do zerwania więzadła krzyżowego przedniego. W czwartek przejdzie operację rekonstrukcji w klinice Novum Ortopedia. Przerwa w grze potrwa około pół roku - mówi Bartosz Paprota, lekarz Pogoni dla oficjalnej strony klubowej.

Faworyt do awansu do ekstraklasy stracił punkty z ostatnią drużyną tabeliFaworyt do awansu do ekstraklasy stracił punkty z ostatnią drużyną tabeli

Pogoń po dziewięciu kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Do prowadzącego Lecha Poznań traci jednak tylko dwa punkty. W niedzielę, 3 października szczecinianie podejmą ostatnią drużynę ligi - Górnika Łęczna.