Niepokojące informacje ws. Arkadiusza Milika. "Marsylia nie chce ryzykować"

Bardzo niepokojące informacje docierają z Francji. Według doniesień dziennika "La Provence" rehabilitacja Arkadiusza Milika się przedłuża i może potrwać jeszcze nawet miesiąc!

Arkadiusz Milik już od maja leczy kontuzję kolana, której doznał w ostatnim spotkaniu poprzedniego sezonu Ligue 1 z Metz. Napastnik Olympique Marsylia po tamtym spotkaniu przyjechał jeszcze do Polski na zgrupowanie reprezentacji przed Euro 2020. Na miejscu niestety okazało się, że uraz jest na tyle poważny, że 27-latek nie pojedzie na turniej. 

Zobacz wideo "Najbardziej przepłacony projekt w historii polskiej piłki?". Sousa, mamy problem

Niepokojące informacje ws. Milika. Przerwa będzie dłuższa

Od tamtej pory Milik rozpoczął rehabilitację, która miała początkowo zakończyć się jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu. Na początku sierpnia trener Olympique Marsylia Jorge Sampaoli poinformował jednak, że Polak będzie potrzebował jeszcze około 1,5 miesiąca przerwy, zanim wróci do gry. Później pojawiały się jeszcze informacje, że powrót może nastąpić szybciej, ale tak się jednak nie stało. Co więcej, okazuje się, że przerwa potrwa jeszcze dłużej. 

Eliminacje MŚ 2022. Kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski?Eliminacje MŚ 2022. Kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski?

Według najnowszych informacji lokalnego dziennika "La Provence" rehabilitacja Arkadiusz Milika się przedłuża i jego powrót do pełnej sprawności może potrwać jeszcze nawet miesiąc! "Klub z Marsylii nie chce ryzykować z powrotem Polaka. Szacuje się, że polski napastnik nadal potrzebuje około miesiąca, by osiągnąć optymalną formę"- czytamy. 

"Chłopiec w ciąży. Przyjechał prosto z wakacji". Brazylijczycy kpią z Neymara po meczu z Chile

Arkadiusz Milik trafił do Olympique Marsylia w styczniu. Od tamtej pory udało mu się rozegrać 16 spotkań, w których zdobył 10 bramek i zaliczył jedną asystę. 

Więcej o: