Piotr Zieliński przekazuje najnowsze informacje! "Robimy wszystko"

Piotr Zieliński nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych na pierwszy wrześniowy mecz w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw świata przeciwko Albanii. Pomocnik Napoli przed pierwszym gwizdkiem meczu zdradził, jakie są szanse na jego występ z Anglią.

Decyzją Paulo Sousy spotkanie z Albanią z trybun obejrzy Nicola Zalewski, który stał się jedynym odsuniętym przez selekcjonera graczem. Poza składem biało-czerwonych znalazł się również Piotr Zieliński, a to za sprawą kontuzji, która uniemożliwiła mu występ.

Zobacz wideo Czy Zieliński może być liderem kadry? „On jedną akcją nie odmieni losów meczu"

Media: Jeden zawodnik skreślony przez Paulo Sousę. Mecz z Albanią obejrzy z trybunPaulo Sousa skreślił piłkarza przed meczem Polska - Albania! Tylko trybuny

Piotr Zieliński z nadzieją na występ z Anglią

Przed rozpoczęciem spotkania z Albanią Zieliński w rozmowie z TVP Sport zdradził, jak poważna jet to kontuzja. - Z dnia na dzień wygląda to coraz lepiej, chociaż ciągle jest pewien dyskomfort. Czekamy. Jest bardzo dobra praca naszego sztabu medycznego. Robimy wszystko, aby na mecz z Anglią była gotowość - powiedział.

Pomocnik Napoli nie był jednak w stanie określić, jak bliski jest jego powrót na boisko. - Ciężko mi powiedzieć. Ciężko trenuję i dużo poświęcamy pracy, aby ten mięsień czworogłowy był gotowy na ten mecz - zakończył.

Pierwszy szerszy wywiad Paulo Sousy po Euro 2020. 'Zmnieniłbym kilka decyzji'Były asystent Beenhakkera wytknął Sousie błędy: Ten gość, który nie pasuje do trójki obrońców

Po czwartkowym meczu z Albanią reprezentacja Polski uda się na wyjazdowe starcie z San Marino (5 września). Trzy dni później podopieczni Paulo Sousy zagrają na Stadionie Narodowym z Anglią.

Więcej o: