Nowe informacje ws. kontuzji Krychowiaka! Są wyniki badań

W końcu jakieś dobre wieści docierają z reprezentacji Polski. Według informacji uzyskanych przez portal Onet uraz Grzegorza Krychowiaka nie wykluczy go z najbliższych spotkań eliminacji mistrzostw świata w Katarze.

Prawdziwa plaga kontuzji dotknęła reprezentację Polski przed wrześniowymi spotkaniami eliminacji mistrzostw świata w Katarze. Z powodu urazów udziału w zgrupowaniu nie wezmą Krzysztof Piątek, Kacper Kozłowski, Dawid Kownacki i Sebastian Szymański. Z gry wypadł także Mateusz Klich, który po raz kolejny otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. W ich miejsce na zgrupowaniu znaleźli się Jakub Kamiński z Lecha Poznań, Kamil Piątkowski z Salzburga, Bartosz Slisz z Legii Warszawa oraz Damian Szymański z AEK Ateny.

Zobacz wideo "Paulo Sousa musi szyć, bo wciąż ma pecha do kontuzjowanych piłkarzy"

Dobre wieści ws. Krychowiaka. Uraz kolana nie jest groźny

Złych wiadomości dla reprezentacji Polski mogło być jeszcze więcej. W poniedziałek z drużyną nie trenował Grzegorz Krychowiak, który narzekał na uraz kolana. Pojawiły się więc wątpliwości co do jego szans na występy w najbliższych spotkaniach eliminacyjnych. Byłby to prawdziwy dramat dla Paulo Sousy, gdyby z gry wypadł mu kolejny zawodnik środka pola. 

Na szczęście dla selekcjonera według informacji uzyskanych przez portal Onet uraz Krychowiaka okazał się nie być groźny i nie przeszkodzi pomocnikowi w występach w najbliższych meczach reprezentacji. Potwierdziły to przeprowadzone w poniedziałek badania, w trakcie których zawodnikowi Krasnodaru ściągnięto wodę z kolana. Pomogło mu to na tyle, że nie odczuwa już żadnego dyskomfortu i we wtorek trenował normalnie z drużyną. 

Pierwsze z wrześniowych spotkań eliminacyjnych reprezentacja Polski rozegra już w czwartek 2 września. Nasi kadrowicze zmierzą się wtedy na Stadionie Narodowym w Warszawie z Albanią. Następnie na wyjeździe zagrają z San Marino, a na koniec zgrupowania wrócą do Warszawy na pojedynek z Anglią. 

Więcej o: