Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Rzecznik reprezentacji Polski ujawnia: Nie mogłem tego powiedzieć

Jakub Kwiatkowski był w sobotę gościem Kanału Sportowego. Rzecznik PZPN zdradził szczegóły urazu Jakuba Modera i sposobu komunikowania faktu, że pomocnik Brighton nie będzie gotowy do gry ze Szwecją. - Wiedzieliśmy od początku, że Jakub Moder nie zagra ze Szwecją - przyznał.

Jakub Moder nie był w stanie zagrać w ostatnim meczu fazy grupowej, przeciwko Szwecji. Pomocnik Brighton doznał kontuzji kolana w meczu z Hiszpanią. Chociaż początkowo sztab szkoleniowy miał nadzieję, że zawodnik zdąży na mecz ze Szwecją, to ostatecznie zabrakło go w kadrze meczowej.

- Finalnie diagnoza nie jest taka zła, jaka mogłaby być.Więzadło jest delikatnie naciągnięte, z tego co rozmawiałem z doktorem, to mogło być gorzej - powiedział Moder w rozmowie z TVP Sport tuż przed rozpoczęciem ostatniego spotkania Euro 2020 dla Polaków.

Zobacz wideo Kto najbardziej rozczarował w reprezentacji Polski na Euro 2020?

Nieco więcej szczegółów zdradził Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN, który był w sobotę gościem Kanału Sportowego. - My wiedzieliśmy od początku, że on nie zagra ze Szwecją. On prawie zerwał więzadła w kolanie w meczu z Hiszpanią. Ale nie mogłem powiedzieć, że nie zagra. Musiałem mówić, że było tak, jak mówiłem. Z Kubą Moderem mówiliśmy, że decyzja będzie w ostatniej chwili, żeby wprowadzić nieco zamieszania pod kątem naszych rywali - przyznał Kwiatkowski.

.Mecz pilki noznej Polska - Hiszpania w Sewilli"O mój Boże. To się nie dzieje". Lewandowski do 9-latka: Jesteś najlepszym kibicem

- Tak samo było z Arkiem Milikiem, choć tam akurat on nie chciał, żeby w świat poszedł przekaz, że ma problem z kolanem. Chcieliśmy chronić piłkarza. Nie mówiłem prawdy, bo nie mogłem. W pewnych sprawach mówimy to, co uznajemy, że jest najlepsze w interesie całej drużyny - dodał rzecznik PZPN.

Wyraź piłkarskie emocje na ogromnym ekranie w Warszawie 

Euro dla Polski się już skończyło, ale nie dla polskich kibiców. Wejdź na muralnazywo.pl, napisz, komu kibicujesz, oceniaj mecze i typuj faworytów aż do samego finału, a my spośród przesłanych haseł każdego dnia wybierzemy najlepsze i umieścimy je na największym ekranie LED w Warszawie przy placu Unii Lubelskiej oraz na stronie muralnazywo.pl. Uwaga! Ekran aktualizujemy codziennie i nie możemy się doczekać tego, co wymyślicie.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ