Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ten moment w Szwecja - Polska umknął kibicom. Kluczowe zagranie przy golu [WIDEO]

Przypadkowe odbicie się piłki od pięty Alexandra Isaka miało kluczowe znaczenie przy bramce Emila Forsberga dla Szwecji na 1:0 z Polską podczas trzeciej kolejki fazy grupowej Euro 2020.

Reprezentacja Polski pożegnała się w środę z Euro 2020 po porażce ze Szwecją 2:3. Dla kadry Paulo Sousy dwie bramki zdobył Robert Lewandowski, natomiast dla piłkarzy Janne Anderssona raz trafił Viktor Claesson w 94. minucie, zapewniając Skandynawom wygraną, ale bohaterem spotkania był Emil Forsberg, który wcześniej dwa razy pokonał Wojciecha Szczęsnego.

Zobacz wideo Kto najbardziej rozczarował w reprezentacji Polski na Euro 2020?

Reprezentant Turcji Burak Yilmaz w spotkaniu z Walią."Hańba, katastrofa, rekord. Nie zasłużyliśmy nawet na zero punktów na Euro 2020"

Mało kto zwrócił uwagę, że przy pierwszym golu szwedzkiego pomocnika kluczowe znaczenie miało odbicie się piłki w przypadkowy sposób najpierw od pięty Alexandra Isaka, który wówczas leżał na murawie i w ogóle nie kontrolował lotu piłki, a chwilę wcześniej został powstrzymany przez Kamila Glika. To właśnie to odbicie zapoczątkowało nieszczęśliwą dla Polski sekwencję zdarzeń. Później w piłkę nie trafił Kamil Jóźwiak, a Forsberg strzałem tuż przy słupku dał Szwedom prowadzenie już w 2. minucie meczu.

Zobacz kluczową asystę Isaka:

Szwecja wygrała rywalizację w grupie E, zdobywając siedem punktów i wyprzedzając o dwa punkty Hiszpanię. Te dwa zespoły awansowały do 1/8 finału Euro 2020. Szwecja 29.06 o godz. 21:00 zagra z Ukrainą, natomiast Hiszpania dzień wcześniej o godz.18 zmierzy się z Chorwacją. 

Paulo SousaKandydat na prezesa PZPN ocenił Paulo Sousę. Kluczowy głos ws. przyszłości

Mural na żywo Sport.pl: napisz, co czujesz po występie Polaków

Szok? Niedowierzanie? Jednak duma? Napisz, co czujesz po Euro i znajdź się na Muralu na żywo, który Sport.pl przygotował specjalnie na Euro. Spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >>

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ