Trener Szwedów kontra Polacy! Ujawniono nowe nagranie z meczu [WIDEO]

W internecie pojawił się zabawny filmik z meczu Polska - Szwecja (2:3), na którym widać, jak selekcjoner Szwedów ośmieszył Jakuba Kwiatkowskiego. W dodatku rzecznik PZPN został ukarany żółtą kartką.

W trakcie meczu w Petersburgu doszło do nietypowej sytuacji, bo żółtą kartkę zobaczył rzecznik prasowy PZPN. Selekcjoner Szwedów Janne Andersson został zapytany o sytuację z Jakubem Kwiatkowskim. - Jeden z członków ich sztabu był na naszym polu i chciał przejąć piłkę, aby oddać ją do swoich zawodników. A ja założyłem mu siatkę. Zirytował się, ale ja byłem z tego zadowolony. Rozmawialiśmy po meczu, nie chciałem z niego zakpić, po prostu przypadkiem udało mi się to zrobić. Tak można to podsumować - powiedział Szwed. 

Zobacz wideo

- Przegrywaliśmy i chcieliśmy jak najszybciej grać piłką, a ja chciałem ją jak najszybciej dostarczyć naszym zawodnikom. Piłka była w strefie technicznej Szwecji, pospieszyłem się i Janne Andersson kopnął piłkę między moimi nogami. Potem żartowaliśmy z tej sytuacji, pogratulowałem mu wygranej i życzyłem wszystkiego najlepszego w dalszej części turnieju. Ukarany zostałem za przekroczenie dozwolonej strefy –dodał Jakub Kwiatkowski na czwartkowej konferencji prasowej.

"Jak to możliwe? Przecież to skandal!". Bońkowi się mocno oberwało

Szwedzi dzięki wygranej z Polską wygrali grupę E z siedmioma punktami. Kadra prowadzona przez Anderssona zagra w fazie pucharowej z Ukrainą. Spotkanie odbędzie się we wtorek 29 czerwca o godzinie 21:00 na Hampden Park w Glasgow.

#Trening polskich pilkarzy w SewilliBoniek podsumował występ kadry na Euro. "Główny wniosek? Prezes jest bezbłędny"

Gigantyczna wyprzedaż w Aliexpress! Sprzęt do ćwiczeń, ogrodu, ubrania nawet 70% taniej! Nie tylko podróbki!

Mural na żywo Sport.pl:  napisz, co czujesz po występie Polaków

Szok? Niedowierzanie? Jednak duma? Napisz, co czujesz po Euro i znajdź się na Muralu na żywo, który Sport.pl przygotował specjalnie na Euro. Spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: