Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Słowa Zielińskiego odbiły się głośnym echem. Szwedzi domagają się większego szacunku

Piotr Zieliński mówił po meczu o wielkim szczęściu Szwedów. Jego słowa odbiły się szerokim echem w Szwecji. Szwedzkie media domagają się większego szacunku i docenienia zespołu, który wygrał grupę.

Szwecja wygrała 3:2 z Polską w ostatnim meczu grupy E. Po kiepskim początku Polacy przejęli inicjatywę i stworzyli kilka sytuacji, ale dwa gole Roberta Lewandowskiego okazały się niewystarczające, by walczyć o zwycięstwo. Spotkanie po ostatnim gwizdku sędziego skomentował pomocnik reprezentacji Piotr Zieliński.

Zobacz wideo "Sousa chciał błysnąć. Polska zagrała tylko 50 minut"

- Nie wiem, co się stało. Poszła długa piłka, przebitka. Zabrakło szczęścia, każdy dołożył nogę, ale piłka się poodbijała, doszła szczęśliwie do przeciwnika i straciliśmy gola. Tak nie powinno być - powiedział Piotr Zieliński na antenie TVP Sport po zakończeniu spotkania, komentując straconego gola na 0:1.

 

Znamy ostateczne miejsce Polski na Euro 2020! Jest źleZnamy ostateczne miejsce Polski na Euro 2020! Jest źle

Jego słowa odbiły się szerokim echem w Szwecji. - Mogą myśleć o szczęściu, co chcą. W ogóle nie komentuję tego - powiedział na konferencji prasowej Janne Andersson. Szwedzkie media podkreślają także, że słowa Zielińskiego są okazaniem brakiem należytego szacunku dla zwycięskich Szwedów i piszą też o "polskim gniewie".  "Szwecja wygrywa grupę - Polska musi podziękować za czas w turnieju" - napisano na portalu aftonbladet.se.

Szwedzi są zaś w ekstazie po wygraniu grupy i w innych artykułach też zauważają, że Polacy nie do końca potrafili pogodzić się z porażką i faktem, że to Szwedzi były konkretniejszym zespołem, który pewnie wygrał grupę. 

Gigantyczna wyprzedaż w Aliexpress! Sprzęt do ćwiczeń, ogrodu, ubrania nawet 70% taniej! Nie tylko podróbki!

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >>

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ