Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

PZPN potwierdza! Kontuzja reprezentanta Polski. Wyścig z czasem na Szwecję

- U Jana Bednarka odnowił się uraz, przez który wcześniej nie trenował - powiedział rzecznik prasowy reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski.

- Mało ważne jest to, w jakim stanie znajduje się mój mięsień. Musimy odnieść sukces na mistrzostwach Europy. To, czy będę musiał grać z bólem lub na blokadach, nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Najważniejsze jest dobro reprezentacji - mówił Jan Bednarek przed meczem z Hiszpanią.

Burza po meczu Hiszpania - Polska. Burza po meczu Hiszpania - Polska. "Nie powinien już nigdy zagrać w kadrze"

Ale w trakcie tego meczu kilka razy było widać, jak trzyma się za mięsień. Grymas na twarzy świadczył o bólu. W 85. minucie Bednarek został zmieniony, a na jego miejsce wszedł Paweł Dawidowicz. Jakub Kwiatkowski potwierdził w rozmowie ze Sport.pl. że piłkarz Southampton nie grał w tym meczu na tzw. "blokadzie", czyli środkach przeciwbólowych, które skutecznie uśmierzają ból, ale niosą też skutki uboczne. Dokładne badania przejdzie wieczorem i wtedy będziemy wiedzieć, czy jego występ w środowym meczu ze Szwecją (18:00) jest zagrożony. Tylko zwycięstwo da Polakom szanse na awans do 1/8 finału.

Pełną wypowiedź Kwiatkowskiego można zobaczyć w poniższym wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ