Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tak "Marca" oceniła Roberta Lewandowskiego za mecz Hiszpania - Polska

Robert Lewandowski, który dał Polakom gola na remis z Hiszpanią, został oceniony najwyżej spośród wszystkich piłkarzy grających w tym meczu przez dziennikarzy hiszpańskiej "Marki". Otrzymał trzy gwiazdki, a na jedną mniej oceniono jeszcze czterech piłkarzy reprezentacji Polski.

Polacy zremisowali z Hiszpanami 1:1 po niezwykłym meczu drugiej kolejki tegorocznych mistrzostw Europy. Dzięki temu wynikowi zachowali szanse na awans do 1/8 finału Euro 2020. Gola dającego wyrównanie sześć minut po wznowieniu gry w drugiej połowie strzelił Robert Lewandowski

Zobacz wideo Włosi zachwycają na Euro 2020. "Ta reprezentacja jest najlepszą wizytówką włoskiego futbolu"

Lewandowski oceniony najwyżej przez hiszpańskich dziennikarzy

To właśnie kapitana polskiej kadry najwyżej spośród wszystkich zawodników w meczu ocenił dziennik "Marca". Lewandowski dostał od dziennikarzy trzy gwiazdki, podczas gdy najlepsi wśród Hiszpanów: Marcos Llorente, Jordi Alba, Gerard Moreno i Alvaro Morata dostali po dwie gwiazdki. 

 

Dwie gwiazdki w reprezentacji Polski dostali jeszcze Bartosz Bereszyński, Jan Bednarek, Kamil Jóźwiak i Piotr Zieliński

Hiszpania była zszokowana Polską. Słowa Sousy sprawdziły się!Hiszpania była zszokowana Polską. Słowa Sousy sprawdziły się!

Enrique: Torres musi się jeszcze dużo nauczyć. Choćby, żeby nie mówić, że nasi obrońcy zjedzą Lewandowskiego

Przed spotkaniem w wypowiedziach Ferran Torres mówił, że hiszpańscy obrońcy "zjedzą Lewandowskiego". Najpierw odpowiedziała mu "Marca", która w jednym tekście wskazała, że "Ferran się mylił, a Lewandowski zjadł Hiszpanów". Później w wypowiedzi dla TVP Sport w podobnym stylu wypowiedział się Luis Enrique. - Ferran Torres jest bardzo młody i jeszcze się musi dużo nauczyć, choćby żeby nie mówić, że nasi obrońcy zjedzą Lewandowskiego - wskazał szkoleniowiec.

Robert Lewandowski skomentował mecz Polska - Hiszpania na Euro 2020Robert Lewandowski skomentował mecz Polska - Hiszpania na Euro 2020

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Trzech piłkarzy dostało 4+! Jest też jedna dwójka. Oceny po meczu Polska - HiszpaniaTrzech piłkarzy dostało 4+! Jest też jedna dwójka. Oceny po meczu Polska - Hiszpania

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ