Tak Sousa zareagował na pudło Lewandowskiego. Kamery wszystko nagrały

Robert Lewandowski miał doskonałą sytuację na wyrównanie w meczu z Hiszpanią podczas Euro 2020. Napastnik Bayernu Monachium dobijał piłkę do bramki po strzale w słupek Karola Świderskiego. Paulo Sousa aż schował po tym twarz w dłonie.

Polacy przegrywali już 0:1 po golu Alvaro Moraty z 24. minuty. Hiszpanom początkowo nie zaliczono tego trafienia, bo sędzia wskazał, że napastnik Hiszpanów był na spalonym, ale analiza VAR pokazała, że jeszcze kilkanaście centymetrów przed nim był Bartosz Bereszyński.

Lewandowski nie trafił, a Sousa ukrył twarz w dłoniach

W 42. minucie drużyna Paulo Sousy miała szansę na gola na 1:1. Strzał zza pola karnego oddał Karol Świderski, a piłka uderzyła w słupek. Po chwili dopadł do niej Robert Lewandowski, ale napastnik Bayernu uderzył wprost w Unaia Simona.

Piotr Zieliński faulowany?Eksperci ocenili: czy Polska powinna dostać rzut karny? Czy Hiszpanii należała się jedenastka?

Po tej sytuacji, jak pokazały kamery w przekazie telewizyjnym Paulo Sousa najpierw wściekł się po uderzeniu Lewandowskiego i machnął rękami, a następnie ukrył twarz w dłoniach.

Mecz pomiędzy Polską a Hiszpanią wciąż trwa. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.