Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zbigniew Boniek odgryzł się Wojciechowi Kowalczykowi za słowa o poziomie wypowiedzi prezesa PZPN

Zbigniew Boniek chciał wyjaśnić kilka spraw w związku z kompromitacją reprezentacji Polski na Euro 2020 i w tym celu postanowił w czwartek porozmawiać z dziennikarzami. Jego wypowiedzi skrytykował na Twitterze były reprezentant Polski Wojciech Kowalczyk. Na odpowiedź prezesa PZPN nie trzeba było długo czekać.

Reprezentacja Polski po raz kolejny w XXI wieku skompromitowała się w meczu otwarcia wielkiego turnieju. Polacy przegrali w poniedziałek w Sankt Petersburgu ze Słowacją w swoim pierwszym meczu na Euro 2020. Przez tę porażkę nasza kadra bardzo skomplikowała sytuację w grupie i już w najbliższą sobotę zmierzy się w Sewilli z Hiszpanią o pozostanie w turnieju. 

Zobacz wideo https://cms.gazeta.pl/uom/cms/sst/editor.html?xx=27216366

Wojciech Kowalczyk skrytykował Bońka. Prezes PZPN odpowiada: "Mówienie jest dużo łatwiejsze niż granie"

Kompromitacja reprezentacji Polski w meczu ze Słowacją sprawiła, że na piłkarzy i osoby z ich najbliższego otoczenia spadła ogromna fala krytyki. Kibice, eksperci czy byli reprezentanci nie szczędzą ostrych słów i przy każdej możliwej okazji krytykują kadrę. 

Andrij Jarmołenko żartobliwie odpowiada na gest Cristiano Ronaldo i Paula Pogby. Źródło: TwitterJarmołenko przebił Ronaldo i Pogbę na konferencji. "Widziałem, jak odstawiał Colę"

W czwartek postanowił na to zareagować Zbigniew Boniek, który pojawił się w centrum prasowym w ośrodku reprezentacji Polski w sobocie. Prezes PZPN odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy, zapowiadając przy okazji, że Paulo Sousa pozostanie na stanowisku selekcjonera bez względu na wynik na Euro. Wypowiedzi Bońka nie spodobały się byłemu reprezentantowi Polski Wojciechowi Kowalczykowi, który wbił szpilkę prezesowi.

"Niestety, ale konferencje i wypowiedzi Bońka są na takim samym poziomie jak gra reprezentacji za kadencji Sousy" - napisał Kowalczyk na Twitterze. Na odpowiedź prezesa PZPN nie trzeba było długo czekać. "Może i masz rację na razie. Mówienie jest dużo łatwiejsze niż granie Wojtek. Nie pamiętam, żebyś z Reprezentacją zawiózł nas na jakąś poważną imprezę. Nigdy. PS. O olimpiadzie i piłce młodzieżowej nie zapomniałem, ale to nic nie ma wspólnego z poważną piłką. Baw się dobrze" - ostro odpowiedział Zbigniew Boniek. 

Kacper Przybyłko w meczu Philadelphii Union. Źródło: Instagram (Kacper Przybyłko)Polski napastnik został zapytany o powołanie do kadry Sousy. "Nie chcę się denerwować"

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl >> https://muralnazywo.pl/

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ