Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lewandowski liderem jednej ze statystycznych klasyfikacji Euro 2020. Okazuje się, że "nie głodował"

Po porażce polskich piłkarzy ze Słowacją w pierwszym meczu mistrzostw Europy wiele osób krytykuje ich za to, że pozwolili "głodować" Robertowi Lewandowskiemu w ataku. Tymczasem napastnik wcale nie miał małej liczby sytuacji. Prowadzi nawet w klasyfikacji, która kompletnie temu zaprzecza.

Reprezentacja Polski przegrała 1:2 (0:1) z kadrą Słowacji i zajmuje ostatnie, czwarte miejsce w grupie E mistrzostw Europy. Słaby mecz rozegrał niemalże każdy z zawodników drużyny Paulo Sousy, ale sporo krytyki spada na Roberta Lewandowskiego. 

Zobacz wideo "Kibiców nie interesuje, że chłopaki siedzą na zgrupowaniu i mają fajną atmosferę"

Lewandowski "głodował"? Prowadzi w statystyce, która temu zaprzecza

Polak według portalu 90min.com, który ocenił jego grę w tym spotkaniu na "5", "głodował" ze względu na brak okazji tworzonych mu przez kolegów. Tymczasem Lewandowski prowadzi w klasyfikacji, która kompletnie zaprzecza opinii dziennikarzy. 

Niemiecka media zawiedzione postawą Lewandowskiego. 'Wciąż wypada blado'Niemcy wskazują dwóch winnych porażki Polaków. "Bezproduktywny"

Napastnik Bayernu Monachium wspólnie z Danim Olmo, pomocnikiem reprezentacji Hiszpanii na tych mistrzostwach Europy ma najwięcej strzałów, które nie dały ich zespołom bramki - oddali ich po pięć. 

Wojciech Szczęsny podczas przegranego 1:2 meczu Polska - SłowacjaSzwedzi o Szczęsnym. "To jest jakiś żart. Szalona zasada"

Kolejny mecz w sobotę z Hiszpanią. Media: Polacy podwójnie zmotywowani

Hiszpańscy dziennikarze uważają jednak, że nieskuteczność Lewandowskiego i trudna sytuacja Polaków będzie sporym utrudnieniem dla ich kadry przed sobotnim meczem z drużyną Paulo Sousy. Dziennik "AS" ocenia, że Polacy mogą być podwójnie zmotywowani na to spotkanie, a będący pod presją Lewandowski będzie musiał strzelić przeciwko Hiszpanom.

Robert Lewandowski i Luis EnriqueHiszpanie obawiają się Lewandowskiego. Sami mają problem

Początek spotkania Hiszpanii z Polską w sobotę, 19 czerwca o godzinie 21:00 na stadionie La Cartuja w Sewilli. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ