Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Paulo Sousa wyprowadził w pole Słowaków. "Sami jesteśmy ciekawi składu Polaków"

Były słowacki piłkarz, Marek Mintal w rozmowie ze słowackimi mediami zwrócił uwagę, że w meczu z kadrą Paulo Sousy kluczem do wygranej będzie wyłączenie z gry Roberta Lewandowskiego. - Zdajemy sobie sprawę, kto wystąpi w ich ataku i będziemy ostrożni. Lewandowski jest graczem, który przez cały mecz szuka miejsca, tworzy przestrzeń i potrzebuje ułamka czasu, aby oddać strzał. Mecz Polska - Słowacja na Euro 2020 o 18:00, relacja na żywo w Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Reprezentacja Polski w poniedziałek zagra swój pierwszy mecz na Euro 2020 ze Słowacją w Sankt Petersburgu. Spotkanie będzie miało bardzo duże znaczenie, ponieważ jego zwycięzca będzie bliżej awansu do 1/8 finału całego turnieju.

Zobacz wideo

Z czuba wraca po latachWraca legenda! Ale też koszmar Smudy i Wasilewskiego. Piłkarze Sousy, drżyjcie

Asystent trenera Słowacji przed meczem z Polską na Euro 2020 o Lewandowskim. "Będziemy ostrożni, ale to nie będzie starcie tylko przeciwko niemu"

Były słowacki piłkarz, Marek Mintal, w rozmowie z portalem cas.sk zwraca uwagę, że najgroźniejszym polskim graczem będzie dla reprezentacji Słowacji Robert Lewandowski. - Doskonale wiemy, że jest świetnym egzekutorem i gra w bardzo dobrych drużynach, zarówno w Bayernie, jak i w reprezentacji Polski. Widać, że Polacy na nim polegają i znamy jego wszystkie walory. Jednak to nie będzie tylko starcie przeciwko Lewandowskiemu, ale przeciwko Polsce - ocenił Mintal.

I dodał: - Oczywiście zdajemy sobie sprawę, kto wystąpi w ich ataku i będziemy ostrożni. Lewandowski jest graczem, który przez cały mecz szuka miejsca, tworzy przestrzeń i potrzebuje ułamka czasu, aby oddać strzał. Kończy akcję jednym lub dwoma dotknięciami. Jest graczem z wielką jakością.

Król strzelców Bundesligi z 2005 roku w barwach Norymbergi (24 gole), a obecnie asystent selekcjonera reprezentacji Słowacji, Stefana Tarkovicia, poruszył również wątek ciągłych rotacji w kadrze Polski prowadzonej przez Paulo Sousę. - Postaramy się przygotować do wariantów, które szykuje ich selekcjoner. Kiedy analizujesz ostatnie mecze, jest kilka zmian i sami jesteśmy ciekawi, w jakim składzie zagrają przeciwko nam w poniedziałek - zakończył Mintal.

Pierwsza wypowiedź Eriksena dla mediów. Wzruszające słowa do kibicówPierwsza wypowiedź Eriksena dla mediów. Wzruszające słowa do kibiców

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ