Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki pokazał wiadomości, jakie wymienił z Arkadiuszem Milikiem. Obaj nie zagrają na Euro 2020

Obaj nie zagrają na Euro 2021, ale ich więź nadal pozostaje silna. Arkadiusz Milik i Kamil Grosicki wspierają się w trudnych chwilach.

"Reprezentowanie Polski na tak ważnym turnieju jak Euro 2021 jest marzeniem każdego piłkarza. Konieczność opuszczenia zespołu jest dla mnie bardzo trudna, ale to świadoma decyzja. Wiem, że nie mógłbym grać na 100 procent możliwości. Pożegnałem się z całą drużyną. Powiedziałem kolegom, że będą mieli dodatkowego super kibica, który będzie ich wspierał z domu. Do boju Polsko!" - napisał na Instagramie Arkadiusz Milik, który przez uraz łąkotki w lewym kolanie opuści turniej. Napastnik Olympique Marsylia może jednak liczyć na wsparcie Kamila Grosickiego.

Zobacz wideo Oceniamy Polaków po meczu z Islandią

- Życie piłkarza czasami nie jest kolorowe, Aro trzymaj się - taką wiadomość przesłał mu skrzydłowy West Bromwich Albion, który nie został powołany przez Paulo Sousę na turniej. Przy okazji Grosicki opublikował screen z telefonu, na którym widać wiadomość sms od Milika, która też była oznaką wsparcia dla pominiętego przez Sousę piłkarza.

BBC wybrało Polaka, który może błysnąć na Euro 2020. BBC wybrało Polaka, który może błysnąć na Euro 2020. "Jest już za późno na transfer"

Milik napisał do kolegi na początku zgrupowania w Opalenicy: "Siemka Grosik, jesteśmy już na zgrupowaniu. Mega cię brakuje brachu. Wracaj szybko". W odpowiedzi przeczytał: "Dziękuję Aro za miłe słowo, doceniam". Potem Milik dodał jeszcze: "Trzymaj się brachu".

Prezes PZPN Zbigniew Boniek i kapitan reprezentacji Polski Robert LewandowskiZbigniew Boniek krótko podsumował mecz Polska - Islandia. Widział to zupełnie inaczej

Kto za Milika?

Z ofensywnego snu z Krzysztofem Piątkiem, Arkadiuszem Milikiem i Robertem Lewandowskim w rolach głównych, na mistrzostwa Europy wystąpi tylko ten ostatni. Mecze z Rosją i Islandią miały być testem i odpowiedzią na pytanie, czy pod nieobecność graczy Herthy i Marsylii, Lewandowski będzie miał koło siebie mocnego partnera. Po golu i dobrym występie w meczu z Rosją (1:1) na prowadzenie wysunął się Jakub Świerczok. W starciu z Islandią Świerczok jednak kompletnie zawiódł, a bramkę na wagę remisu zdobył Karol Świderski.

Robert Lewandowski"Wybija 23. Lewy prosi, by ściszyć muzykę. Czasem przestaje być robotem i krzyczy: Nie spać!"

W pierwszym meczu Polska zagra ze Słowacją w Sankt Petersburgu. Potem zmierzymy się w Sewilli z Hiszpanią. Na zakończenie zmagań w fazie grupowej zagramy, znowu w Sankt Petersburgu, ze Szwedami.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ