Co wyprawia Lewandowski?! Zabawił się na treningu kadry [WIDEO]

Robert Lewandowski nie przestaje zadziwiać kibiców. Tym razem popisał się na treningu zupełnie nowym, trudnym technicznie zagraniem.

Reprezentacja Polski przygotowuje się w Opalenicy do Euro 2020. Kadrowicze mają dużo pracy. Muszą przyswoić wszystkie zagadnienia, które chce wprowadzić nowy selekcjoner, Paulo Sousa. - Kolejne treningi na pewno nam pomogą, w marcu nie mieliśmy ich za dużo. Taktycznie możemy zrobić w tym czasie całkiem dużo. Musimy jednak wypośrodkować nasze przygotowania. Nie możemy tylko atakować albo tylko dobrze bronić. Stwarzając sytuacje wpływamy na naszą pewność siebie, wtedy wzrasta też pewność siebie wśród obrońców. Jedno wpływa na drugie. Najważniejsze, żebyśmy po tych przygotowaniach czuli się mocni, pewni siebie i zadbali o balans między obroną a atakiem – tłumaczył na jednej z konferencji prasowych Robert Lewandowski.

Zobacz wideo Lewandowski: Pierwszy mecz będzie ważny, bo może dać poczucie pewności siebie

Liga Narodów: Polska - USA, siatkówkaPolska - Rosja. Gdzie i kiedy oglądać hitowy mecz w Lidze Narodów? [TRANSMISJA]

Lewandowski ma za sobą genialny sezon. Bayern sięgnął po mistrzostwo Niemiec i duża w tym zasługa polskiego napastnika. Robert Lewandowski strzelił w tym sezonie 41 bramek w 29 spotkaniach, dzięki czemu pobił wieloletni rekord Gerda Muellera. Polakowi wychodziło niemal wszystko.

Genialne zagranie Lewandowskiego. Co za technika!

Podobnie jest na zgrupowaniu reprezentacji. Lewandowski nie zagrał w pierwszym meczu towarzyskim z Rosją, ale o jego formę można być spokojnym. Krótkie nagranie z treningu opublikował portal "Łączy Nas Piłka" w swoich mediach społecznościowych. Lewandowski stanął z piłką na linii końcowej, blisko narożnika boiska. W końcu przerzucił sobie piłkę za plecy, obrócił się i kopnął futbolówkę z woleja. Podkręcił ją tak, że ta po odbiciu się od murawy wpadła do bramki. Lewandowski mógł po wszystkim wykonać gest zwycięstwa. Tak samo jak kilka tygodni temu, kiedy na treningu Bayernu Monachium, przed ostatnim meczem sezonu, popisał się znakomitym sklejeniem spadającej piłki.

Lewandowski będzie miał szansę pokazania swoich umiejętności 8 czerwca, w towarzyskim meczu z Islandią. Potem reprezentacja Polski opuści Opalenicę i wyjedzie do Sopotu, gdzie zostanie na czas trwania turnieju. 14 czerwca kadra Paulo Sousy rozegra pierwszy mecz Euro 2020, a naszym rywalem będzie Słowacja.

AKS Zły awansował do A-klasy (mężczyźni) i III ligi (kobiety)Superliga jednak powstaje! Klub z Polski zaproszony do nowego projektu

Więcej o: