Tylko refleks uratował Paulo Sousę przed wypadkiem. "Byłem wystarczająco szybki" [WIDEO]

W meczach z Węgrami i Anglią selekcjoner Paulo Sousa zaprezentował dobrą reakcję na boiskowe wydarzenia. Jak się okazuje, Portugalczyk dobrze reaguje również poza boiskiem. Sousa zaprezentował odpowiedni refleks, gdy w trakcie wywiadu dla TVP Sport groziło mu bliskie spotkanie z lampą oświetleniową.

Paulo Sousa już na początku swojej pracy z reprezentacją Polski napotyka na wiele przeciwności losu. Przed meczem eliminacyjnym z Anglią wypadł mu kontuzjowany Robert Lewandowski, na Euro 2020 z tego samego powodu nie zagrają Krzysztof Piątek i Arkadiusz Reca, a występ Arkadiusza Milika wciąż stoi pod znakiem zapytania. 

Zobacz wideo Historia przygotowań reprezentacji do ważnych imprez pokazuje, że niemal zawsze w ich czasie wypada ktoś ważny [Naszym Okiem]

W trakcie poniedziałkowego wywiadu z TVP Sport, przeprowadzanego na zgrupowaniu w Opalenicy, na Sousę próbowało spaść kolejne nieszczęście. Tym razem bezpośrednio na niego i tym nieszczęściem była lampa oświetleniowa. Na szczęście Portugalczyk wykazał się sporym refleksem i nie dał się zaskoczyć. - Byłem wystarczająco szybki - skomentował z uśmiechem selekcjoner reprezentacji Polski

Wierzymy, że Paulo Sousa będzie równie dobrze reagował na to, co będzie się działo w trakcie nadchodzącego Euro 2020. Pierwszy mecz ze Słowacją zaplanowany jest na 14 czerwca, a już we wtorek Polacy zmierzą się towarzysko z Rosją. Początek spotkania we Wrocławiu o 20:45, relacja na żywo na Sport.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.