"Kiedy przegrywasz z Lewandowskim w papier, kamień, nożyce". Specjalne zadanie od Sousy

Reprezentanci Polski ciężko trenują, ale także bardzo dobrze się bawią na zgrupowaniu w Opalenicy. Pokazują to nagrania zamieszczane w mediach społecznościowych przez profil "Łączy nas piłka". Na jednym z nich Robert Lewandowski zagrał z Tymoteuszem Puchaczem w popularną grę.

Reprezentacja Polski w poniedziałek 24 maja rozpoczęła w Opalenicy zgrupowanie przed Euro 2020. Nasi kadrowicze będą tam do 9 czerwca i w międzyczasie rozegrają dwa spotkania towarzyskie - z Rosją (1.06, Wrocław) i Islandią (8.06, Poznań). Następnie przeniosą się do Trójmiasta, gdzie zostaną zakwaterowani w hotelu Sopot Marriott Resort & Spa, który będzie ich bazą podczas mistrzostw Europy. 

Zobacz wideo "Paulo Sousa na żadnym treningu nie mógł liczyć na wszystkich zawodników"

Robert Lewandowski lepszy od Tymoteusza Puchacza. Świetne nastroje zawodników w Opalenicy

Zgrupowanie w Opalenicy zdaje się przebiegać w bardzo pozytywnej atmosferze. Selekcjoner Paulo Sousa oprócz ciężkich treningów zaplanował dla zawodników wiele innych atrakcji. Kadrowicze kilka dni temu mieli również specjalny seans filmu "Druga połowa", w którym gościnnie wystąpił między innymi Grzegorz Krychowiak. 

Piotr Zieliński w kadrze gra słabiej niż w klubie? Włoski ekspert znalazł przyczynęPięciu polskich piłkarzy nie zagra z Rosją. Pierwszy poważny test

Urozmaicenia stosowane są również podczas treningów. Paulo Sousa postanowił wprowadzić w życie nieco inną formę rozgrzewki. Kadrowicze powoli truchtają na murawie, a na sygnał rozpoczynają dwójkami popularną grę w kamień, papier, nożyce. Kto przegra, ten musi zrobić kilka pompek. W jednym z takich starć zmierzyli się Robert Lewandowski i Tymoteusz Puchacz. Lepszy był kapitan reprezentacji, a młodszy kolega musiał poddać się karze. Nagranie z tego pojedynku zostało udostępnione na profilu "Łączy nas piłka" w mediach społecznościowych z podpisem "Kiedy przegrywasz z Lewandowskim w papier, kamień, nożyce".

Mateusz KlichMateusz Klich: "N'Golo Kante, Kevin De Bryune, a trzeci? Myślę, że ja"

Reprezentacja Polski na Euro 2020 trafiła do grupy E z Hiszpanią, Słowacją i Szwecją. Pierwsze spotkanie Polacy rozegrają 14 czerwca ze Słowacją w Sankt Petersburgu. Następnie 19 czerwca zmierzą się w Sewilli z Hiszpanią, a 23 czerwca wrócą do Sankt Petersburga na mecz ze Szwecją.

Więcej o: