Zabawa na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Bracia Golec już rozgrzewają trąbki

Znamy pierwsze plany reprezentacji Polski podczas zgrupowania w Opalenicy. Portal Meczyki.pl donosi, że w trakcie obozu znajdzie się trochę czasu na integrację i zabawę.

Już 24 maja rozpocznie się zgrupowanie w Opalenicy, które będzie głównym punktem przygotowań reprezentacji do Polski do Euro 2020. W poniedziałek selekcjoner Paulo Sousa rozesłał powołania do 27 zawodników i, jak informuje portal Meczyki.pl., Portugalczyk stawi się w Opalenicy już za kilka dni, jeszcze przed reprezentantami Polski.

Zobacz wideo Kamil Grosicki zszokowany brakiem powołania. Agent zdradza kulisy

W Opalenicy nie tylko ciężka praca

Kadrowicze nie tylko będą przygotowywać się do turnieju i meczów towarzyskich z Rosją oraz Islandią, ale też znajdzie się czas na integrację. Jak informuje Tomasz Włodarczyk w Opalenicy aż na trzy dni stawić się mają żony i partnerki piłkarzy, które chce poznać Sousa. Podczas wieczornego grilla zagrać mają bracia Golec.

Tyson Fury bije, Deontay Wilder leżyFury nie dowierza! "Wilder stał się żartem. Muszę roztrzaskać mu czaszkę"

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczną się 11 czerwca meczem Turcja - Włochy. Reprezentacja Polski swoje pierwsze spotkanie rozegra 14 czerwca, gdy w Sankt Petersburgu zmierzy się ze Słowacją. Pięć dni później w Sewilli zagramy z Hiszpanami, a 23 czerwca, ponownie w Sankt Petersburgu, naszymi rywalami będą Szwedzi.

Kadra reprezentacji Polski na zgrupowanie w Opalenicy:

Bramkarze: Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski, Radosław Majecki;

Obrońcy: Kamil Glik, Jan Bednarek, Tomasz Kędziora, Maciej Rybus, Bartosz Bereszyński, Paweł Dawidowicz, Michał Helik, Kamil Piątkowski, Tymoteusz Puchacz;

Pomocnicy: Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Jakub Moder, Mateusz Klich, Kamil Jóźwiak, Przemysław Frankowski, Kacper Kozłowski, Karol Linetty, Przemysław Płacheta;

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Dawid Kownacki, Karol Świderski, Jakub Świerczok.

Więcej o: