Jan Bednarek zostanie ojcem! "Nasza wielkanocna pisanka"

Obrońca Southampton i reprezentacji Polski Jan Bednarek zostanie ojcem! "Będę mamą!" - poinformowała na swoim profilu na Instagramie partnerka piłkarza, Julia Nowak.

Jan Bednarek i jego partnerka, Julia Nowak poznali się w 2017 roku przez internet. - Napisał do mnie na Snapchacie i tak się zaczęło… Zaczęliśmy codziennie ze sobą pisać, potem rozmawialiśmy na FaceTime, bo Janek był w Anglii, a ja w Polsce. Ciężko było się spotkać... - opowiadała kilka lat temu Julia Nowak w wywiadzie dla "Super Expressu"

Zobacz wideo "Jego notowania u wszystkich kibiców poszły do góry". Wybraliśmy największych wygranych i przegranych zgrupowania kadry

W lipcu 2020 roku piłkarz oświadczył się swojej dziewczynie na greckiej wyspie Mykonos. - Najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Kocham Cię! - napisała Julia Nowak na Instagramie pod zdjęciem z pierścionkiem zaręczynowym.

Jan Bednarek w SouthamptonSouthampton wygrał u siebie po 3 miesiącach! Bednarek mógł zachować się lepiej

Jan Bednarek i jego partnerka spodziewają się dziecka. "Nasza wielkanocna pisanka"

W Poniedziałek Wielkanocny Julia Nowak podzieliła się ze światem kolejną dobrą nowiną. Tym razem udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać ewidentnie zaokrąglony brzuch. - Nasza wielkanocna pisanka! Połowa za nami. BĘDĘ MAMĄ!!! - napisała pod zdjęciem partnerka Jana Bednarka. 

 

W komentarzach pod zdjęciem od razu posypały się komentarze z gratulacjami od fanów, ale nie tylko. Szczęścia życzyły także inne partnerki piłkarzy z naszej reprezentacji między innymi Marta Glik

31.03.2021, Londyn, mecz Anglia - PolskaJan Bednarek szczerze wskazał błędy Polaków. "To nie przystoi"

Więcej o: