Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Konferencja reprezentacji Polski przed Anglią. Sousa o trudnej sytuacji kadry [TRANSMISJA]

We wtorek o godzinie 17:30 czasu polskiego odbędzie się konferencja reprezentacji Polski przed wyjazdowym spotkaniem eliminacji do mistrzostw świata z Anglią (środa, 20:45). Z dziennikarzami spotkają się selekcjoner Paulo Sousa oraz obrońca Jan Bednarek.

W pierwszych meczach Paulo Sousy reprezentacja Polski zremisowała na wyjeździe 3:3 z Węgrami i pokonała Andorę 3:0. Kolejnym rywalem biało-czerwonych będzie Anglia, a mecz zostanie rozegrany w środę 31 marca o 20:45 na legendarnym Wembley. We wtorek o 17:30 odbędzie się tradycyjna konferencja prasowa. Oprócz Portugalczyka, z dziennikarzami spotka się też grający w angielskim Southampton obrońca Jan Bednarek.

Zobacz wideo

TRANSMISJA KONFERENCJI LIVE:

 

Grzegorz Krychowiak. Mecz Polska - Andora. Warszawa, 28.03.2021Jest tylko jedna szansa na występ Krychowiaka z Anglią. "Nawet ozdrowieniec może zakażać"

Sytuacja w tabeli

Liderem grupy jest Anglia, która w starciach z San Marino (5:0) i Albanią (2:0) zdobyła komplet sześciu punktów. Drugie miejsce zajmuje Polska, która ma cztery punkty i bilans bramkowy 6:3. Dokładnie taki sam bilans mają Węgrzy. W następnej kolejce Polska zagra w środę z Anglią (godz. 20.45). Tego samego dnia Węgry zmierzą się na wyjeździe z Andorą, a Albańczycy pojadą do San Marino.

Do mistrzostw świata zakwalifikują się zwycięzcy dziesięciu grup. Drużyny z drugich miejsc zagrają w barażach. Oprócz nich wystąpią również dwie najlepsze ekipy z Ligi Narodów UEFA, które nie wywalczą przepustki z eliminacji. Z baraży na mundial pojadą trzy najlepsze zespoły.

Półfinały play off odbędą się w marcu 2022 roku. O awansie do ich finału przesądzi jeden pojedynek. Podobnie będzie w finałach, a o gospodarzu każdego starcia zadecyduje losowanie.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ