Grzegorz Krychowiak też z pozytywnym testem, a jest ozdrowieńcem! Trwają rozmowy z UEFA

Grzegorz Krychowiak i Kamil Piątkowski zakażeni koronawirusem - poinformował na Twitterze Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Mecz Anglia - Polska w środę o 20:45, relacja w Sport.pl.

- Reprezentacja Polski przeszła kolejne testy na obecność koronawirusa. Niestety wyniki u Grzegorza Krychowiaka i Kamila Piątkowskiego są pozytywne. Z uwagi na fakt, że Krychowiak jest ozdrowieńcem podjęliśmy rozmowy z UEFA w celu wyjaśnienia sprawy i dopuszczenia do meczu - oświadczył Jakub Kwiatkowski. I dodał: - Niestety również mój wynik testu był pozytywny. Pozostali członkowie sztabu szkoleniowego uzyskali wyniki negatywne.

Zobacz wideo Trzy zakażenia w reprezentacji Polski! "Jeden z członków sztabu ma objawy. Czekamy na kolejne testy" [Sekcja Piłkarska #83]

Jak pech, to pech. Nieszczęście nie opuszcza reprezentacji Polski. Krychowiak i Piątkowski nie są pierwszymi zakażonymi. Na początku zgrupowania pozytywny wynik miał Mateusz Klich. Później, z tego samego powodu, wyjechał Łukasz Skorupski. W starciu z Andorą (3;0) urazu kolana nabawił się Robert Lewandowski i nie zagra z Anglią w środę. 

"The Times" wyróżnia trzech piłkarzy reprezentacji Polski. "Gwiazdy"

Sytuacja w grupie

Początek meczu Anglia - Polska w środę o godz. 20.45. Relacja na żywo na sport.pl. Tego dnia Andora zagra też z Węgrami, a San Marino z Albanią.

Po dwóch kolejkach w tabeli grupy I prowadzą Anglicy, którzy mają komplet sześciu punktów. Drugie miejsce zajmuje Polska, a trzecie Węgry. Oba te zespoły mają cztery punkty. Tabelę zamyka San Marino, które nie zdobyło punktu, a w dwóch meczach straciło osiem goli.

Zbigniew BoniekZbigniew Boniek zdradza plan na Anglię. "To mój ostatni mecz o punkty"

Więcej o: