Roman Kołtoń ujawnił nazwisko zakażonego piłkarza reprezentacji Polski! Sousa ma problem

Kolejne zakażenia koronawirusem w polskiej kadrze! Jak poinformował Roman Kołtoń z Prawdy Futbolu w meczu z Anglią nie wystąpi Kamil Piątkowski.

Jak pech, to pech. Nieszczęście nie opuszcza reprezentacji Polski. Na początku zgrupowania zakażony koronawirusem został Mateusz Klich. Później, z tego samego powodu, wyjechał Łukasz Skorupski. W starciu z Andorą urazu kolana nabawił się Robert Lewandowski i nie zagra z Anglią w środę. Ale to nie koniec kłopotów.

Zobacz wideo

Kolejne zakażenia koronawirusem w reprezentacji Polski! Fatalne informacje przed meczem z AngliąKolejne zakażenia koronawirusem w reprezentacji Polski! Fatalne informacje przed meczem z Anglią

- Powiedziałem pomiędzy wierszami, że problemy, które mamy na co dzień, są większe niż sam mecz. Mamy sytuację lekko podbramkową, a jutro rano powinno wyjaśnić się więcej. Dzisiaj była kolejna seria testów. Jakbym powiedział, czy to ważny piłkarz, zrobiłaby się afera na całą Polskę. (...) Jeden zawodnik czuje się świetnie, dzisiaj na treningu tryskał humorem, znakomicie się prezentował. Po zajęciach dostaliśmy informację, że ma pozytywny wynik. Trudno było w to uwierzyć - w poniedziałek wieczorem powiedział Zbigniew Boniek w programie "Sekcja Piłkarska".

Okazuje się, że kolejny kadrowicz złapał koronawirusa. Nieoficjalnie, mówi się, że to Kamil Piątkowski, który zadebiutował z Andorą. Tak przynajmniej twierdzi Roman Kołtoń, który zdradził jego nazwisko w programie "Prawda Futbolu". Łukasz Olkowicz, dziennikarz Przeglądu Sportowego, dodaje, że dwie osoby ze sztabu szkoleniowego także są zakażone.

Kolejne przypadki koronawirusa w kadrze! Boniek: Był na treningu. Wyglądał świetnie. Ciężko w to uwierzyćKolejne przypadki koronawirusa w kadrze! Boniek: Był na treningu. Wyglądał świetnie. Ciężko w to uwierzyć

Sytuacja w grupie

Początek meczu Anglia - Polska w środę o godz. 20.45. Relacja na żywo na sport.pl. Tego dnia Andora zagra też z Węgrami, a San Marino z Albanią.

Po dwóch kolejkach w tabeli grupy I prowadzą Anglicy, którzy mają komplet sześciu punktów. Drugie miejsce zajmuje Polska, a trzecie Węgry. Oba te zespoły mają cztery punkty. Tabelę zamyka San Marino, które nie zdobyło punktu, a w dwóch meczach straciło osiem goli.

Więcej o: