Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejne przypadki koronawirusa w kadrze! Boniek: Był na treningu. Wyglądał świetnie. Ciężko w to uwierzyć

- Mamy sytuację podbramkową. Jeden z członków sztabu dzwonił do mnie i mówił, że podejrzewa wynik dodatni, bo nie czuje się najlepiej - powiedział Zbigniew Boniek w programie "Sekcja Piłkarska" w Sport.pl. Według informacji Przeglądu Sportowego w polskiej reprezentacji wykryto trzy przypadki koronawirusa - jeden u piłkarza i dwa u członków sztabu.

- Problemy, które są na co dzień są większe niż sam mecz. Jesteśmy tym troszeczkę zmęczeni. Mamy sytuację lekko podbramkową. Jutro rano będziemy dużo więcej wiedzieli, natomiast dzisiaj nie chciałbym o tym mówić – powiedział Zbigniew Boniek. Nie chciał jednak zdradzić, o jakiego piłkarza chodzi. - Nie chciałbym tego tematu w ogóle dotykać. Nie jest to w mojej kompetencji – uciął temat prezes PZPN.

Zobacz wideo Boniek o kontuzji Lewandowskiego, nerwach Sousy i meczu na Wembley [SEKCJA PIŁKARSKA #83]

- Dzwonił do mnie jeden z członków sztabu przed programem. Podejrzewa, że ma wynik dodatni, bo czuje się nie najlepiej – zdradził Zbigniew Boniek.

Świetny występ Huberta Hurkacza w Miami! Shapovalov pokonanyŚwietny występ Huberta Hurkacza w Miami! Shapovalov pokonany

- Rano, kto nie ma PCR negatywnego, ten nie może wsiąść do samolotu. Jeden piłkarz, który nie poleci z nami już na sto procent, czuje się świetnie. Na treningu tryskał humorem, znakomicie się prezentował i po treningu dostaliśmy info, że jest pozytywny. Ciężko w to uwierzyć – powiedział Boniek.

Cały program można obejrzeć tutaj. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej odpowiedział na pytania dotyczące reprezentacji Paulo Sousy i kontuzji Roberta Lewandowskiego, który nie zagra z Anglią na Wembley.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ